„Žaliojo raštingumo“ ekodirbtuvėlės

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių lopšelyje-darželyje „Saulutė“ organizuojamos patyriminės veiklos, jose ugdytinių smalsumas, aktyvumas skatinamas naudojant gamtines, buitines medžiagas. Įgytos žinios, gebėjimai vėliau pritaikomi realiame gyvenime.
Įsijungėme į organizacijos „Žaliasis taškas“ iniciatyvos „Kita forma“ aplinkosauginių idėjų sklaidos ugdymo proceso nuotolines kūrybines ekodirbtuves. Per užsiėmimus ne tik gaminome gamtai draugišką kalėdinę dovanėlę – žaisliuką eglutei, bet ir svarstėme, kuo žaisliukai, puošiantys eglutes, yra panašūs ir skirtingi. Ikimokyklinėje įstaigoje siekiame perteikti aplinkosauginio ugdymo pagrindus ir vartojimo mažinimo būdus.
Lopšelio-darželio „Saulutė“ ugdytinių sukurtos dovanos nepaprastos – pagamintos iš druskos, miltų ir vandens. Patyriminė veikla patvirtina, kad vaikai geriausiai mokosi iš savo asmeninės patirties ir savo atradimų. Už lango akis džiugina sniego pusnys, o grupėje „Žiogeliai“ vaikų rankomis sukurti žaisliukai. Nesudėtinga ir prasminga būti gamtai draugišku žmogumi!
Reda Jocienė, mokytoja metodininkė

Komentarų nėra