„Danspin“ komanda tapo reguliariojo sezono nugalėtoja

Versija spausdinimui

Vasario 11 dieną sužaistas paskutinis atvirų Raseinių rajono krepšinio pirmenybių reguliariojo sezono turas. Jame susitiko Verpenos „Drangės“ ekipa prieš SK „Julisa“. Pirmoje rungtynių dalyje „Drangės“ krepšininkai rungtyniavo drausmingiau ir buvo įgiję dviženklį pranašumą, bet besibaigiant antram ketvirčiui „Julisa“ priartėjo, o po didžiosios pertraukos panaikino turėtą deficitą, perėmė iniciatyvą ir šį susitikimą užbaigė pergalingai (98:109). Nugalėtojams 41 tašką pelnė Benas Ilevičius, 21 tašką ir 11 rezultatyvių perdavimų pridėjo Darius Gricius, o Andriaus Šebelskio sąskaitoje 15 pelnytų taškų ir 10 atkovotų kamuolių. Kelmės rajono komandoje rezultatyviausiai žaidė 32 taškus surinkęs Vaidas Žiauberis, 6 tolimus metimus pataikęs Titas Brožius pridėjo 26, taip pat sėkmingai rungtyniavo arti trigubo dublio buvęs Tadas Baracevičius, jis atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 9 kamuolius ir pelnė 20 taškų.
Kitose vakaro rungtynėse Raseinių KKSC jaunieji krepšininkai bandė įveikti pirmenybėse pirmaujančią „Danspin“ ekipą. Antrame kėlinyje labiau patyrusi „Danspin“ ekipa galutinai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir po truputėlį didindama pranašumą užtikrintai laimėjo šią dvikovą (91:66). Nugalėtojams Arminas Beišys pelnė 22 taškus, Martynas Siriūnaitis pridėjo 15, Emilijus Petrauskas 14. Raseinų KKSC ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Tauras Karabinas, jis surinko 22 taškus, Augustinas Bražas pridėjo 10.
Po šių susitikimų paaiškėjo, kad reguliariojo sezono nugalėtojais tapo „Danspin“ krepšininkai. O kas taps čempionais, sužinosime po atkrintamųjų varžybų etapo, kuris prasidės vasario 25 dieną. Jame nuo 15.45 val. dėl patekimo į finalą susigrums „Danspin“ (1 vieta) ir Raseinių KKSC (4 vieta), o nuo 17.30 val. SK „Julisa“ (2 vieta) ir „Drangė“ (3 vieta).