Josedai bronziniai apdovanojimai

Versija spausdinimui

Pra?jusi? savait? baig?si rajono vyr? krepinio pirmenybi? maratonas. Informacija apie kov? d?l 12 viet? jau buvo pateikta: pirm?j? viet? ikovojo Senasis emaitis, o antr?j? Danspinas-1. Kovoje d?l 3 vietos tarp Josedos ir Bilderio rezultatas buvo lygus 1:1, tad tre?iose rungtyn?se jau nuo pirm?j? sekundi? uvir? rimta kova be joki? kompromis?. Didesn? rungtyni? dal? pirmavo Joseda, ta?iau Bilderio vyrai nepasidav?, s?kmingai vijosi ir likus aisti pusantros minut?s persv?r? rezultat? savo naudai. Iki rungtyni? pabaigos likus aisti 2,5 sekund?s ir trimis takais pirmaujant Bilderiui, Joseda pa?m? minut?s pertrauk?l? ir suderino paskutin?s atakos eig?. Ir nesuklydo, nes per varov? rankas paleistas Aldo Siri?nai?io tritakis buvo taiklus. Prat?simo pradioje atuoniais takais be atsako ? priek? ov? Joseda, ta?iau
varovai neketino pasiduoti ir baigiantis prat?simo laikui i Josedos persvaros liko tik trys takai. Aidint rungtyni? pabaigos sirenai, Bilderis dar band? isigelb?ti tolimu tritakiu, bet jis skriejo pro al?. ?tempta kova baig?si Josedos pergale.