Akcija „Kurkime nepriklausomai Lietuvai“

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių rajono kultūros centro iniciatyva vasario 22 – kovo 8 dienomis vyko kūrybinė akcija „Kurkime nepriklausomai Lietuvai!“, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Reaguojant į šalyje esančią situaciją ir suprantant, kaip visuomenės nariams trūksta gerėjimosi parodomis ir kūriniais, per šią akciją kraštiečiai, norintys pagyvinti karantino nuotaikas, buvo kviečiami dalyvauti RRKC rengiamoje akcijoje, kurios tikslas – suburti nuobodžiaujančius namuose vaikus, jaunimą, jų tėvus ar senelius ir ugdyti jų kūrybines galias, tautiškumo jausmą, estetinį suvokimą ir skatinti aktyviai veikti. To siekdamas Raseinių rajono kultūros centras kvietė dalyvius kurti Lietuvai, kūrybiškai atskleisti pateiktą temą „Kurkime nepriklausomai Lietuvai!“
Akcijoje dalyvavę asmenys piešė, dainavo, grojo, šoko, tapė ir kūrė, taip atskleisdami akcijos temą. Kovo 11-osios išvakarėse šios iniciatyvos dalyvių darbai buvo paskelbti Raseinių rajono kultūros centro feisbuko paskyroje, kur buvo sukurta virtuali kūrinių paroda. Ja galime gerėtis rajone ne tik mes, šio rajono kraštiečiai, bet ir visi mus virtualiai šiuo metu aplankantys svečiai.
Be viso to, kiekvieno iš dalyvių pašto dėžutes pasiekė staigmena nuo Raseinių rajono kultūros centro kolektyvo už dalyvavimą akcijoje. Kraštiečiai, atsiuntę savo kūrinius, buvo įvertinti, apdovanoti ir pasveikinti Raseinių rajono kultūros centro padėkos raštais.
Dėkojame akcijos dalyviams ir linkime neprarasti kūrybiškumo, aktyvumo ir pilietiškumo! O visus kraštiečius kviečiame užsukti į Raseinių rajono kultūros centro feisbuko paskyrą pasigėrėti dalyvių darbais.

Sandra Šadulskytė,
Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto
kūrybos komunikacijos studentė

Komentarų nėra