85 bibliotekos žingsneliai

Siųsti Versija spausdinimui

Balandžio 14 dieną Šiluvos gimnazijos aktų salėje skambėjo muzika, linksmai skriejo mažieji šokėjai šokio sūkuryje, liejosi gausybė sveikinimo žodžių… Taip buvo paminėta Šiluvos bibliotekos 85 metų veikla.
Trumpa mini scena buvo pavaizduota, kas yra biblioteka, kokią reikšmę žmogaus gyvenime turi knyga. Gimtadienio šventėje eiles skaitė RRKC Šiluvoje kultūrinių renginių organizatorė Birutė Greicienė, savo kūrybos eiles skaitė jaunasis talenčiukas Šiluvos gimnazijos pirmokėlis Ignas Radzišauskas, nuotaikingus šokius dovanojo gimnazijos mažieji šokėjėliai, nuostabia melodija ir daina džiugino RRKC Šiluvoje meno vadovas Saulius Beniulis ir Šiluvos bardai. Paminėti ir pagerbti ištikimiausi bibliotekos skaitytojai, buvę bibliotekininkai, nuoširdūs ir draugiški prie bibliotekos veiklos prisidedantys socialiniai partneriai: Šiluvos gimnazija, RRKC Šiluvoje, RKKSC Šiluvoje, Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“, gimnazijos mokytojai ir jų auklėtiniai. Šventiniame renginyje sveikinimo žodžius tarė Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos direktorė Daina Sutkevičienė, Šiluvos seniūnijos seniūnas Juozas Šlepas. Ačiū visiems už dalyvavimą, už dovanas, gražius sveikinimus ir palinkėjimus.
Biblioteka yra namai… Namai, kuriuose gyvena knygos. Šių namų durys visada atviros ieškantiems žinių, bendravimo, iššūkių.
Jelena Žalpienė,
Šiluvos bibliotekos bibliotekininkė

Komentarų nėra