Adventinis vakaras Kaulakių bibliotekoje

Siųsti Versija spausdinimui

Aštuntąjį kartą bibliotekoje vyko tradicinis renginys – adventinis vakaras „Pabeldė angelas į tavo širdį“. Šiam vakarui biblioteka buvo papuošta popieriaus karpiniais ant langų, eglute, nupintu advento vainiku.
Iš kitų adventinių vakarų šis išsiskyrė tuo, kad jame dalyvavo daug vaikų – nuo pačių mažiausių „Akademijos gamtoje“ vaikų, kurių vadovė ir mokytoja Danutė Aleksienė, iki didesnių Vadžgirio sakralinės muzikos ansamblio narių: Pauliaus, Luko, Smiltės, Lino. Kaip ir kasmet, dalyvavo Šiluvos parapijos klebonas Erastas Murauskas, gitara jam pritarė Paulius. Puikiai saksofonu grojo kitas Paulius iš Vadžgirio. Skambėjo Smiltės, Luko ir Lino atliekamos dainos ir giesmės. Vakarą užbaigė Vadžgirio sakralinės muzikos ansamblis, vadovaujamas Linos Lukošienės.
Dėkojame visiems atlikėjams už nuostabų vakarą, taip pat Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos vyr. metodininkei Virginijai Miežinienei, į renginį atskubėjusiai su dovanomis, renginio rėmėjams Gražinai ir Valdemarui Jacikams, Linai Pocienei, be kurių finansinės pagalbos renginys nebūtų įvykęs. Po renginio kvietėme visus vakarienės prie pasninko valgiais nukrauto ir klebono palaiminto stalo.
Už nuotraukas ir vaizdo įrašus dėkingi fotografui, feisbuko paskyros „Alio, Raseiniai“ redaktoriui Vytaliui Judickui. Atsisveikinome iki kitų metų.
Zita Gedminienė,
Kaulakių bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

Komentarų nėra