Advento dirbtuvės Šiluvoje

Siųsti Versija spausdinimui

Mažais žingsniais įsibėgėjus adventui neretai net nepastebime, kaip ateina šventės, kai skubame į bažnyčią įsigyti kalėdaičių Kūčių stalui, prie kurio sėsime su visa šeima. Nepastebime, kaip įsisukame į namų ruošos ir dovanų pirkimo bei pakavimo vajų. O širdy dažnas trokštame neskubant išgyventi šį pasiruošimo laikotarpį, laukti Viešpaties užgimimo ne tik gražioje prakartėlėje, bet ir mūsų širdyse.
Tačiau kaip šiame laikotarpyje stabtelėti ir iš tiesų neskubant permąstyti, kas gi yra adventas, ką simbolizuoja keturios žvakės, kurias įžiebiame kiekvieną advento sekmadienį, kokia simbolika kalėdaičio – išskirtinio ir unikalaus mūsų Kūčių stalo elemento.
Šiluvos piligrimų centras drauge su sesėmis eucharistietėmis kviečia du gruodžio šeštadienius stabtelėti ir giliau išgyventi adventą gilinantis į jo prasmę.
Gruodžio 10 ir 17 d. 10.30 val. laukiame jūsų Šiluvos piligrimų centre. Kartu su komanda ir sese Regina Teresiute leisimės į advento dirbtuves, giliau išgyvensime šį laiką, drauge kepsime kalėdaičius, gaminsime žvakes ir ruošime širdis Viešpaties užgimimo šventei.
Data ir laikas: gruodžio 10 d. ir 17 d. 10.30 val. iki 12.00 val.
Kaina – 5 Eur.
Būtina registracija el. paštu info@siluva.lt.
Dalyvių skaičius ribotas.
Daugiau informacijos galite rasti www.siluva.lt.

Komentarų nėra