Aitvarų šventė Girkalnyje

Siųsti Versija spausdinimui

,,Aukštai danguje plaikstosi aitvaras. Tai čia, tai ten. Jis ne vienas ir ne pats sau. Vėjo aitvaras, metantis viršun kasdienybės rūpesčius ir sunkumus, atnešantis kitą žvilgsnį dienai. O dar ir aitvaro saitas, kuriuo jis tvirtai laikomas ir valdomas – tvirtose rankose būdamas į nežinią nenuskrisi, į šakų pančius nesusipainiosi. Gyva dvasia, šypsenos ir gėrybių pilna širdis“ – šiais žodžiais pradėta liepos 30 dieną Girkalnyje vykusi jau trečioji ,,Aitvarų šventė“.
Renginyje skraidinome aitvarus – jų į dangų kilo pusė šimto, taip pat piešėme kreidelėmis, dūkome batute iš ,,Oro pilys“, valgėme ledus. Taip pat dalyvavome saugaus eismo veiklose kartu su Raseinių policijos bendruomenės pareigūne Giedre Deveikiene, policijos rėmėja Samanta Lembertaite ir šuniuku Amsiumi – vaikai, jų tėveliai ir seneliai prisiminė, kaip saugiai elgtis gatvėje ir pėsčiųjų perėjoje, buvo apdovanoti įvairiais prizais, prisidedančiais prie gyventojų saugumo (Girkalnio kaimų bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse
2022–2023 m.), susipažinome su pareigūno profesija, apranga, darbo įranga ir įrankiais.
Visi ,,Aitvarų šventėje“ vykusių konkursų dalyviai buvo apdovanoti. Dėkojame šventės rėmėjams: Girkalnio seniūnijai, Šerkšnų šeimos bitynui, Almai ir Vytautui Okockiams ir jų sodo turtams, Aušrai ir Edmundui Ignatavičiams, AB ,,Grąžtai“ už paramą, pagalbą įgyvendinant šios šventės idėją ir įsteigiant puikius prizus. Dėkojame ir informaciniams rėmėjams – savaitraščiui ,,Alio, Raseiniai“ ir portalui ,,Raseinių naujienos“. Ačiū visiems šventės dalyviams! Dėkojame, kad mylite savo kraštą, savo bendruomenę ir puošiate ją gerais darbais!
Pasaulyje nėra didesnio turto už draugystę ir nuoširdų bendravimą. Kartais trumpa akimirka gali suteikti daugiau džiaugsmo negu visas gyvenimas. Tad suteikime kiekvienai dienai šansą tapti gražiausia gyvenimo diena. Būkime laimingi, sveiki ir gėrybių kupinomis širdimis bei rankomis. Iki kito karto, gero vėjo!

Girkalnio kaimų bendruomenė

Komentarų nėra