Aktyvi sporto šventė Kalnų kvartalo bendruomenėje

Siųsti Versija spausdinimui

Kasmet ruduo atneša vis naują pradžią… Kam naują mokslo metų pradžią, kam naujų darbų pradžią, kam naujus užsibrėžtus tikslus, o štai Kalnų kvartalo bendruomenės sporto šventė šiemet taip pat vyko naujai. Aktyviems nariams parašius projektus „Kalnų kvartalo bendruomeninės veiklos stiprinimas“, bendruomenė įsigijo naują batutą vaikams, tentus pavėsinei uždengti nuo vėjo, elektrinį termosą vėsiems vakarams, šašlykinę, taip pat įrengta nauja krepšinio aikštelė.
Rugsėjo 4 d. gausiai susirinkę bendruomenės nariai simboliškai pasveikino šių metų bendruomenės pirmokėlius. Taip pat jų pasveikinti atvyko policijos bičiulis Amsius kartu su pareigūne Giedre. Jie dalijo dovanas ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiesiems, kad būtų matomi kelyje.
Sportinių veiklų šventėje tikrai netrūko. Nariai aktyviai dalyvavo visose rungtyse. Pirma ir nuotaikingiausia rungtis buvo „Pagalvių mūšis“. Joje aktyvūs buvo ne tik mažesnieji – suaugusieji taip pat prisiminė vaikystės džiaugsmus mėtantis pagalvėmis. Didžiausi krepšinio entuziastai skubėjo išbandyti naujo krepšinio aikštelės grindinio, kiti mėtė smiginį, treti bandė naują žaidimą „Petankė“, kas dar buvo likę laisvi, rungėsi bato mėtymo rungtyje. Komandinėse rungtyse nariai susitiko tinklinio ir futbolo aikštelėse. Vaikams taip pat buvo paruoštos estafetinės rungtys, jose aktyviai dalyvavo ir darželinukai, ir pradinukai.
Buvusi bendruomenės pirmininkė Veronika perdavė simbolinę dovaną – gyvą eglutę bendruomenei, ją pavaduotojas Saulius garbingai pasodino bendruomenės parko aikštelėje.
Per visą šventę skambėjo nuotaikinga muzika. Kol nariai dalyvavo rungtyse, bendruomenės ištikimas virėjas Aleksas kruopščiai ant laužo virė gardžią žuvienę. Ji išties buvo nuostabaus skonio. Visi pasisotinę toliau šnekučiavosi, džiaugėsi bendryste. Patys aktyviausi išbandė jėgas šokdami visame pasaulyje populiarų šokį „Jerusalema“. Tad smagios nuotaikos ir gerų emocijų užteko iki pat sutemų.
Kalnų bendruomenės informacija

Komentarų nėra