Aktyvios veiklos su socialiniais partneriais

Siųsti Versija spausdinimui

Išvykos turi labai didelę įtaką vaikų vertybiniam ugdymui. Juk būnant neįprastoje ugdymosi aplinkoje atsiranda daugiau galimybių pasireikšti savarankiškumui, bendradarbiavimui, empatijai, smalsumui. Todėl labai džiaugėmės, kai Raseinių „Rotary“ klubo nariai Raseinių specialiosios mokyklos mokinius pakvietė kartu vykti į kaimo turizmo sodybą Daugoduose. Mokinius lydėjo mokytoja Laimutė Jurevičienė ir mokytojo padėjėja Laima Deikienė. Išvykos dalyviai linksmai leido laiką: nuoširdžiai ir atvirai bendravo, apžiūrėjo naujus sodybos eksponatus, važinėjosi elektromobiliu, šaudė iš pneumatinio ginklo, žaidė tinklinį ir stalo tenisą ir, žinoma, labai skaniai papietavo, nes mokyklos bičiuliai vaišino keptomis dešrelėmis ir šašlykais. Smaguriai taip pat nebuvo nuskriausti – netrūko skanumynų ir saldžių gėrimų.
Labai svarbi ugdomoji priemonė yra išvykos refleksija – mokiniai pasidalino savo įspūdžiais ir pamąstymais: kur keliavo, ką matė, ką sužinojo, kas buvo įdomu ir nauja, kur galėjo panaudoti savo turimas žinias ir įgūdžius. Vaikai labai džiaugėsi, kad tai buvo pati smagiausia išvyka. Už šias džiugias akimirkas, už malonų bendravimą, už daugybę įdomios informacijos jie dėkoja „Rotary“ klubo nariams Kostui Drungėlai, Daivai Lapkauskei, Raimondui Lapkauskui, Arminui Elijošiui, Almai Elijošienei, Vidmantui Laurynui ir sodybos šeimininkams Redai ir Rosvaldui Kunickams.
Išvykos dalyviai ne tik turiningai praleido popietę, bet ir grįžo ne tuščiomis – su rotariečių dovanotu pripučiamu vandens baseinu. Jo vandeniu bus galima atsigaivinti karštomis dienomis ne tik iki mokslo metų pabaigos, bet ir smagiai leidžiant laiką vasaros stovykloje.
Laimutė Jurevičienė,
Raseinių specialiosios
mokyklos mokytoja

Komentarų nėra