Ambasadorių susitikimas Betygaloje

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių rajone ugdymo turinio atnaujinimui sėkmingai įgyvendinti pavasarį rajoninė ugdymo turinio (toliau – UT) koordinavimo komanda atrinko 16 dalykų mokytojų, kuriems pirmiems buvo sudaryta galimybė mokytis. Mokytis tam, kad paskui savo patirtimi galėtų pasidalinti su savo kolegomis mokytojais dalykininkais. Šios pirmosios kregždės UT skleidėjos visoje Lietuvoje pavadintos ambasadoriais – UT ambasadoriais.
Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos administracijos iniciatyva birželio 22 d. visi Raseinių rajono mokytojai ambasadoriai buvo pakviesti į Betygalos bendruomenės namus pasidalinti ilgalaikių išklausytų mokymų patirtimis. Raseinių švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pavaduotoja Silva Morkevičienė perdavė Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos Modestos Lukoševičienės šilčiausius palinkėjimus vasarai ir Raseinių švietimo pagalbos tarnybos direktorės Redos Kunickienės padėką ir dovanėles.
Susitikime Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkės moderavo diskusiją. Diskusijos metu gavo atsakymus į klausimus: ką laimėjau? Kokią kainą už tai sumokėjau? Kokią įžvalgą galiu padaryti?
Susitikimas kitose erdvėse davė savo pliusų: pasijusti laisviau, realiai įvertinti mokymų naudą ir ateities perspektyvas. Kartu išgerta arbata, suvalgytas sūris su žemuogėmis sušildė visus ir nuteikė pozityviai.
Į UT atnaujinimą eisime valso ritmu be jokios įtampos ir baimių.
Silva Morkevičienė,
Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pavaduotoja

Komentarų nėra