Angelo paliesti

Siųsti Versija spausdinimui

Gruodžio 10 d. Šiluvoje vyko Raseinių „Rotary“ klubo surengta gerumo ir paramos akcija „Angelo paliesti“. Renginyje dalyvavo Šiaulių „Rotary“ klubo „Saulė“, Danijos „Ikast“, Kėdainių klubo nariai, taip pat svečiai iš Gargždų ir Raseinių, o prie jo įgyvendinimo prisidėjo ir Vilkaviškio rotariečiai.
Vakaras prasidėjo edukacija Šiluvos piligrimų informacijos centre, ji buvo skirta supažindinti svečius su Šiluvos istorija. Vėliau aplankyta Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Apsireiškimo koplyčia ir Šiluvos bazilika. Bazilikoje vyko jaukus adventinis dainuojamosios poezijos koncertas. Atlikėjos Vilija Radvilė ir Kornelija Petkutė atliekamais savo kūriniais nepaliko abejingų ir rotariečių, ir gausiai į koncertą susirinkusių Šiluvos miestelio ir Raseinių rajono gyventojų. Nors vakaras tarp šaltų šventovės mūrų nežadėjo didelės šilumos, tačiau puikios ir dvasingos dainos šildė ne prasčiau už jaukų židinį. Anot parapijos klebono kunigo Erasto Murausko, kai net iš 32 abėcėlės raidžių sudėtų žodžių pritrūksta jausmams išreikšti, tam visiškai pakanka septynių natų. Šį koncertą Raseinių rajono gyventojams ir svečiams dovanojo Raseinių „Rotary“ klubas.
Po muzikinio vakaro restorane „Šiluvos karūna“ buvo suorganizuotas meno kūrinių aukcionas, jo tikslas –penkiametei mergaitei Viltei, sergančiai sunkia genetine liga ir negalinčiai savarankiškai vaikščioti, suteikti savarankiško judėjimo džiaugsmą. Raseinių „Rotary“ klubas išsikėlė tikslą už aukciono lėšas pagaminti specia­liai Viltei skirtus įtvarus, su kuriais ji galės vaikščioti be kitų žmonių pagalbos. Aukcionas buvo sėkmingas ir didžioji Viltės viltis bus įgyvendinta.
Adventas – stebuklų metas ir svajonės pildosi. Visi renginio dalyviai išsinešė po angelą, pagamintą Raseinių neįgaliųjų užimtumo centro kūrybinių dirbtuvėlių dalyvių. Visi tapome paliesti angelo, ne veltui sakoma: „Aš esu Kalėdos, jei dovanoju Kalėdas kitam.“
Silva Morkevičienė,
Raseinių „Rotary“ klubo prezidentė

Komentarų nėra