Ariogaloje ačiū aidėjo muzikos garsais

Siųsti Versija spausdinimui

Gražios tradicijos tuo ir stiprios, kad jos turi prasmę ir tęstinumą. Jau šeštą kartą Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriuje praėjusį penktadienį, vasario 25-ąją, nuaidėjo muzikos garsai, kuriais mokyklos pedagogai ir mokiniai taria „ačiū“ mūsų skyriaus veiklos partneriams, verslo įmonių vadovams ir Ariogalos miesto bendruomenei, miesto seniūnui už skirtą dėmesį mūsų skyriaus veiklai. Suprantama – laikmetis per paskutinius dvejus metus buvo sudėtingas – pasaulinė pandemija, suvaržymai, socialinio bendravimo galimybių ribojimas, dabar karo Ukrainoje fonas – visa tai realiai kartais sunku ir suvokti. Tačiau visos grėsmės ir pavojai neužgesino skyriaus pedagogų, mūsų moksleivių, tėvelių, verslo įmonių vadovų gražaus tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo. Kaip šio skyriaus vadovas, nuoširdžiai džiaugiuosi mūsų skyriaus moksleivių ir pedagogų bei Ariogalos miesto regione veikiančių verslo įmonių bendradarbiavimu ir pagalba.
Visai neseniai įvykęs gražus bendradarbiavimo faktas – mažosios bendrijos „Darom 2“ vadovai, verslininkai Andrius ir Dovilė Brazauskai užėjo į Ariogalos skyrių pasikalbėti su specialybės pedagogais ir susipažinti su mokymosi baze, mokyklos aplinka ir tiesiog paklausė, ko dabar skyriuje labiausiai trūksta. Atsakiau, kad naujų stalų dailės studijoje. „Gerai“ pasakė direktorius Andrius ir po keleto savaičių į mokyklos dailės studiją buvo pristatyti nauji stalai. Gražu, gera. Visa dailės grupė kartu su mokytoja Lijana Raginskiene nuoširdžiai tariame „ačiū“ verslo įmonei „Darom 2“. Malonu dirbti, kai kolektyvas žino, kad Ariogalos skyrius nėra paliktas spręsti savo materialinių problemų vienas pats. Reikiamu momentu verslo įmonių vadovai, dirbantys Ariogalos teritorijoje, įdėmiai įsiklauso į kreipimąsi dėl pagalbos rengiant Meno mokyklos Ariogalos skyriuje spalvingą muzikinį meninį renginį ir pagal galimybes padeda.
Pasidomėti, kuo „kvėpuojame“, su kokiomis mintimis ir darbais dabar gyvename, atvyko Raseinių rajono savivaldybės vicemeras Kęstutis Užemeckas, verslininkas Arvydas Bulzgys su šeima, miesto seniūnas Saulius Buividas, LR Seimo narys Linas Slušnys, mūsų skyriaus moksleivių tėveliai. Renginį vedė Ariogalos skyriaus smuiko specialybės mokytoja Danguolė Gudžiuvienė, jam ruošėsi visas Ariogalos skyriaus pedagogų ir moksleivių kolektyvas. Nuoširdžiai dėkoju kolektyvui ir moksleiviams už sunkų ir atsakingą pasiruošimo darbą. Rezultatas buvo puikus. Salėje esantys žiūrovai plojimais palydėjo kiekvieną jaunąjį atlikėją. Įdomu buvo klausytis Nedo Jusiaus fortepijonu atliekamo kūrinio „Plėšikai“, smagiai nuteikė gitaros klasės moksleivių Evelinos ir Urtės atliekami kūriniai (mokytojas Domas Ročka).
Renginio svečiai mūsų skyriui palinkėjo ir toliau dirbti tokiu tempu, nes laukia nauji iššūkiai ir ateityje suplanuoti dideli tarptautiniai renginiai. Nebuvo pamiršta ir Ukrainos tema, nes turime draugų Ivano Frankovsko mieste, draugaujame su šio miesto muzikos mokykla. Pasiuntėme palaikymo ir stiprybės laišką šios mokyklos pedagogams ir gavome atsakymą, kad jie supranta mūsų norą būti kartu ir dėkoja už palaikymą. Per koncertą scenoje buvo matyti stovas su Ukrainos vėliava ir Ivano Frankovsko miesto simboliu.
Seimo narys L. Slušnys konkrečiai ir aiškiai atsakė į klausytojų klausimus, apibūdino pandemijos sukeltas problemas švietimo įstaigų darbe, išsakė savo kaip psichologo nuomonę apie bendravimo gyvai būtinybę ir kaip tai realiai vyko gyvenime. Jis pasidalino įžvalgomis apie tolesnį mūsų gyvenimą pandemijos pasekmių fone.
Laikas prabėgo nepastebimai greitai. Pabaigoje visi renginio dalyviai galėjo pasivaišinti IĮ „Valgykla Rūta“ (direktorė N. Vitkauskienė) iškeptais šviežiais kibinais ir kavos ar arbatos puodeliu.
Metai dar tik įsibėgėja – Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus pedagogų ir moksleivių laukia nauji koncertiniai renginiai, esame matomi rajone savo rit­minga menine muzikine veikla, ateityje – vasara su naujais projektais, koncertais šalyje ir užsienyje. Tikimės, kad neliksime vieniši ir kiekvienu atveju būsime suprasti vietos verslo įmonių. Taip ir garsiname Raseinių rajoną ir mūsų Meno mokyklą.
Nuoširdžiai visiems ačiū.
Benediktas Siliūnas,
Raseinių meno mokyklos direktorės
pavaduotojas Ariogalos skyriuje

Komentarų nėra