Atnaujintos poilsio zonos prie Sujainių tvenkinio atidarymo šventė

Siųsti Versija spausdinimui

„Čia paplentėm nubėga Sujainiai, tūkstantoji dalis Lietuvos…“ Tai žodžiai iš Sujainių himno, atspindintys šių dienų gyvenimą prie Sujainių tvenkinio. Turbūt visiems tai puikiai pažįstama vieta, o ypač vasarą, nes čia susirenka poilsiautojai ne tik iš Raseinių rajono.
Kadangi prie Sujainių tvenkinio didžioji dalis infrastruktūros buvo pasenusi, labai reikėjo išplėsti ir atnaujinti esamą poilsio ir laisvalaikio zoną, pagerinti automobilių ir dviračių eismo sąlygas. Šiandien galime pasidžiaugti atnaujintos poilsio zonos prie Sujainių tvenkinio sutvarkymu.
Penktadienio popietę gražus Sujainių gamtos kampelis kvietė visus atvykti į atidarymo renginį. Pro beržų vartus rinkosi garbūs svečiai ir vietos gyventojai. Pristatytas įgyvendintas projektas ir pagal jį padaryti darbai bylojo, kad laikas perkirpti atidarymo juostelę. Tai padarė Raseinių rajono savivaldybės meras A.Bautronis, jo pavaduotojas K.Užemeckas, Savivaldybės administracijos direktorius E. Jonyla, jo pavaduotoja I.Juknevičienė, rajono Tarybos narys M.Skamarakas, Paliepių seniūnijos seniūnė R.Spurgienė ir UAB „Brosta“ direktorius V.Karabinas.
Po atidarymo renginio arbatos klubas „Gijos“ skaitė eiles ,,Ant mano rankų vasara supas“, bendravo ir puikiai leido laiką grožintis vasaros gamta, mėgaujantis liepų kvapu.
Netrūko pramogų ir vaikams. Sujainių bibliotekos bibliotekininkė Danelija Laurinavičiūtė surengė puikias sportines rungtis, po jų apdovanoti visi dalyviai.
Atidarymo proga, padedant Raseinių kūno kultūros ir sporto centrui bei paplūdimio tinklinio treneriui Aurimui Dygliui, surengtos paplūdimio tinklinio mišrių komandų varžybos. Nors oras buvo tikrai karštas, sportininkų tai neišgąsdino. Pasibaigus varžyboms apdovanojimais džiaugėsi I vietos laimėtojai Viktorija Balčaitytė ir Domas Elzbergas, II vietos laimėtojai Gunda Bražaitė ir Jonas Buitkus, III vietos laimėtojai Greta Užumedzkytė ir Aurimas Dyglys.
Po renginio dar galėjome džiaugtis prisiminimais žiūrėdami P.Laurinavičiaus įamžintas akimirkas. Puikiai ir turiningai praleista popietė dar ilgai išliks atmintyje.

Rita Visockienė,
RRKC kultūrinių renginių organizatorė
Sujainiuose

Komentarų nėra