Atvirukas Lietuvai

[1]Lietuvos valstybės atkūrimo diena – viena svarbiausių datų Lietuvos valstybingumo kelyje, simbolizuojanti mūsų stiprybę, skatinanti ugdyti pilietiškumą, puoselėti tradicijas. Belaukiant Vasario 16-osios Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokiniai ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai dalyvavo virtualiame konkurse „Atvirukas Lietuvai“. Šį konkursą organizavo Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba, Raseinių Šaltinio progimnazija ir Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla.
Konkursui atvirukus pateikė 7 Raseinių rajono ugdymo įstaigos, 43 pedagogai kvietė savo ugdytinius piešti, kurti atvirukus Lietuvai. Iš gausybės konkursui pateiktų atvirukų komisija atrinko 25, jų autoriai tapo laureatais. Vertinant darbus buvo atsižvelgiama į temos atskleidimą, meniškumą, originalumą, kūrybiškumą, tvarkingumą.
Konkurso laureatai buvo apdovanoti Raseinių švietimo pagalbos tarnybos diplomais. Dėkojame pedagogams, paskatinusiems savo ugdytinius dalyvauti konkurse. Džiaugiamės kūrybiniais darbais ir išsakytomis mintimis Lietuvai. Stiprinkime savyje meilę ir pagarbą Tėvynei.
Lina Baltrušaitienė, Renata Simonavičienė ir Diana Užemeckienė, pradinių klasių mokytojos, konkurso organizatorės