Aušrinė prieš Europą

Siųsti Versija spausdinimui

Pranas LAURINAVIČIUS
Dauguma žmonių gyvena savo patogioje erdvėje, bijodami peržengti kai kurias ribas. Norintys padaryti ką nors išskirtinio, aplinkinių ne visada būna suprasti. Manau, nepeiktina, kad atsiranda žmonių, kurie užsiimdami naudinga veikla peržengia ribas ir daro tai, kas patinka.
Vienas tokių yra šiluviškis Eugenijus Adomavičius, kuris neabejingas įvairiems sportiniams, pramoginiams renginiams. 2000 metais yra suorganizavęs įspūdingą oro balionų šventę, žiemos metu surengęs automobilių slalomą. Dažniausiai Kovo 11-osios, Vasario 16-osios garbei vyksta krepšinio varžybos trys prieš tris ir t. t.

Liepos 17 dieną šio žmogaus iniciatyva ir vėl buvo surengtos įdomios krepšinio varžybos. Krepšinio aikštelėje žaidė Šiluvos komanda ,,Aušrinė“ su „Europa“ – į gimtinę atostogų iš Airijos, Danijos, Anglijos grįžusiais šiluviškiais. Po draugiškų rungtynių 77 – 57 laimėjo Šiluvos ,,Aušrinė“. Komandoje rezultatyviausias buvo R. Aleksandrovičius (26 tšk.), A. Pocevičius (17 tšk.). Varžovų komandoje daugiausia taškų pelnė R. Želvys (24 tšk.), G. Ševelis (15 tšk.). Nugalėtojai buvo pagerbti medaliais bei Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos ,,Nemunas“ taure. Medaliais taip pat buvo pagerbti ir emigrantų komandos žaidėjai. Malonios, gražios, draugiškos rungtynės – po jų
žaidėjai vieni kitus stipriai apkabino, o sirgaliai negailėjo ovacijų. Maloniai buvo padėkota organizatoriui ir varžybų teisėjui Eugenijui Adomavičiui.

Komentarų nėra