Badmintono turnyras
LapkriÄio 1 dienÄ… Kauno sporto halÄ—je vyko „Hummel“ badmintono lygos 3-iojo etapo suaugusiųjų varžybos. Turnyre dalyvavo 158 sportininkai iÅ¡ Kauno, Vilniaus, Panevėžio, Å iaulių, KlaipÄ—dos, Palangos, TauragÄ—s, Mažeikių r., KelmÄ—s, Prienų, MarijampolÄ—s, Kazlų RÅ«dos ir Raseinių.
Raseiniams puikiai atstovavo Diana Valantinaitė, ji B grupės moterų vieneto varžybose iškovojo pirmą vietą.
Egidijus Å ubinas
