Badmintono turnyras

Siųsti Versija spausdinimui

Balandžio 17 d. Raseinių kūno kultūros ir sporto centro sporto salėje vyko badmintono turnyro, skirto Raseinių badmintono klubo 15-os metų jubiliejui paminėti, dvejetų kategorijos varžybos. Po atkaklių kovų merginų turnyrą laimėjo Rusnė Stoškutė ir Ugnė Tamulytė, antrą vietą iškovojo Loreta Radavičiūtė ir Meda Piekutė, o trečią – Aistė Vasiliauskaitė ir Augustė Bereišaitė. Vyrų dvejeto varžybų nugalėtojais tapo Nojus Alijauskas ir Tomas Songaila, antrą vietą iškovojo Dovydas Siniakovas ir Rokas Gužauskas, o trečią laimėjo Pijus Kulnys ir Remigijus Tamulis.
Egidijus Å ubinas

Komentarų nėra