Be muzikos gyvenimas būtų klaida

Siųsti Versija spausdinimui

Greitai bėga laikas, greitai ir saulėtos vasaros dienos, įamžintos nuotraukose, galbūt užfiksuotos atmintyje, virs prisiminimais. Liūdna, kad vasara tokia trumpa, todėl paskutines jos dienas praleiskime taip, kad ilgai nepamirštume.
Taigi nuotykių ištroškusiems, pamišusiems dėl lietuviškos muzikos ir pramogų tęsiame tradiciją ir skelbiame: ypatingas reginys ir galimybė vienoje scenoje pamatyti išskirtiniausius Lietuvos etnografinius regionus pristatančius pasirodymus. Visu tuo galėsite įsitikinti ir pasigrožėti šeštadienį, rugpjūčio 26 d., 13 val. Girkalnyje, Vingio gatvės vasaros estradoje, kur vyks tradicinė aštuonioliktoji respublikinė kapelų šventė „Girkalnio griežynė 2023“.
Vasariškų šėlionių sūkuryje gerų emocijų pasisemti, padainuoti ir liaudiškos muzikos ritmų verpetuose į taktą pajudėti jus vilios Veliuonos kultūros centro Raudonės, Radviliškio rajono Šeduvos, Raseinių rajono Girkalnio „Gojaus“, Lukšių kultūros centro Zyplių dvaro kapelos, Šeduvos kultūros ir amatų centro liaudiškos muzikos kapela „Užuovėja“, Sartininkų „Kamana“, Tytuvėnų „Svaja“, Kalnujų „Kalnuja“, Butkiškės „Dar pabūkim“, Norgėlų „Giružė“.
Skambiomis dainomis žiūrovų širdis užburs ir privers drauge dainas traukti lietuviškos muzikos kapela „Bijotaičiai“, gyvo garso grupė „Laiko ratas“ iš Kauno, popmuzikos grupė ,,Age“ iš Marijampolės. Dainos apie jaunystę, meilę, gimtinę, gyvenimą, žirgelį, ulytėlę, smagios polkutės ir valsai žavės žiūrovus nuoširdumu, skambumu. Tikimės, kad taip mums bendraujant neprailgs paskutinio vasaros savaitgalio vakaras, nesijausime vieniši, o širdyje „išliksim jauni, jauni, kaip visa Lietuva“. Juk nereikia nieko įtikinėti, nes norintieji matyti žino, kad muzika – tai šventė ne tik ausims. Gera muzika sukliudo galvojimą apie negandas, apvalo dvasią nuo visokių jausmų ir lieka tik vienas – palaimos jausmas.
Renginys su visais tradiciniais šventės elementais – muzika, prekyba, pramogomis, bendravimu – jau suorganizuotas, tik labai trūksta jūsų visų, kurie skaitote šias eilutes. Nuoširdžiai kviečiame papildyti šventę savo buvimu, labai jūsų laukiame. Prižadame, patirsite gerų emocijų, prasmingai praleisite laisvalaikį, padainuosite, pašoksite, pamatysite, susipažinsite. Puikiai žinomų melodijų puokštė tikrai tiks paskutiniam jūsų vasaros savaitgaliui.
Kviečiame ieškoti patogios avalynės patrepsėjimui, raginti draugus, pažįstamus, kaimynus ir visi susitikime vasaros palydėtuvių ir liaudiškos muzikos šventėje. Aktyviausiems jau paruošti prizai ir siurprizai. Palydėkime vasarą kartu!
„Be muzikos gyvenimas būtų klaida“ (F. W. Nietzsche). Kai dabar viskas taip brangu, klaida nepamatyti muzikuojančių ir neišgirsti tiek daug geros lietuviškos muzikos nemokamai. Ateikite, tikrai nenusivilsite!

Organizatoriai

Komentarų nėra