Bendrystės vakaras Ariogaloje

Siųsti Versija spausdinimui

Žmogaus ryšys su žmogumi – viena didžiausių socialinių vertybių. Gyvename pasaulyje, kuriame privalome kasdien bendrauti su kitais žmonėmis, tai yra neatskiriama socialumo dalis. Bendravimas – natūralus ir būtinas. Prancūzų rašytojas Antuanas de Sent-Egziuperi yra pasakęs, kad vienintelė tikroji prabanga – tai žmonių tarpusavio bendravimo prabanga. Bendrumo, atjautos, supratimo jausmas labiausiai jaučiamas pačiu gražiausiu metų laiku – prieš Kalėdas. Prasidėjus gruodžiui, nepaisant šalčio, ore tvyro džiugios ir šiltos nuotaikos – tai Kalėdų laukimas. Kalėdos – ypatingas metas, kai pakyli virš kasdienybės, kai tiesiog ranka gali liesti svajonę, plika akimi matyti, kaip atsiveria dangus, kai šviesos sugrįžimą pasitinki su meile ir pagarba…
Gruodžio 2 dieną Ariogalos miesto kavinėje „Arka“ vyko jau tradicija tapęs Ariogalos seniūnijos bendruomenių 2022 metų veiklos apibendrinimo renginys. Šventės organizatorius – Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys. Pasveikinęs gausų būrį susirinkusiųjų artėjančių švenčių proga jis pristatė projektą „Stiprinti bendruomeninę veiklą Ariogalos seniūnijos bendruomenėse“ pagal priemonę ,,Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Projekto tikslas – stiprinti bendruomenių veiklą, skatinti bendravimą ir bendradarbiavimą bei skatinti vietos gyventojų užimtumą. Pristatydamas veiklas J. Vazgys pasidžiaugė projekto suteikta galimybe stiprinti ryšį tarp bendruomenių, plėsti vietos bendruomenių veiklą ir užimtumą bei pravesta Kalėdų gerumo akcija „Šiltos Kalėdos“. Seniūnijos bendruomenių vaikams išdalintos kalėdinės dovanėlės.
Į bendrystės vakarą susirinko visų Ariogalos seniūnijos bendruomenių pirmininkai, aktyviausi bendruomenių nariai, seniūnaičiai. Pabūti kartu atvyko ir Raseinių rajono savivaldybės vicemeras Kęstutis Užemeckas, Tarybos narys Matas Skamarakas, Ariogalos seniūnijos seniūnė Ligita Žebelienė, Ariogalos miesto seniūnas Saulius Buividas.
Vakaro metu netrūko linksmybių, dainų, užduočių. Ilgai netilo muzika, juokas, pašnekesiai. Išsiskirstydami linkėjome vieni kitiems, kad bendrumo jausmas lydėtų ne tik per šventes, bet ir kasdienybėje, kad padrąsinantis žvilgsnis, paguodžiantis žodis ar nuoširdi pagalba sutvirtintų, sujungtų Ariogalos krašto bendruomenes į vieną bendrą darnią šeimą.
Laimutė Berštautienė,
„Gynėvės“ bendruomenės pirmininkė

Komentarų nėra