Betygaloje vėl skambėjo dainos

Siųsti Versija spausdinimui

Be abejonės, darbas ir renginiai yra planuojami. Tačiau nenumatytos aplinkybės gali sugriauti net geriausius planus. Kad Betygaloje Gitaros šventė vyks būtent liepos antrą dieną, suplanuota buvo jau vasario mėnesį. Raseinių rajono kultūros centro renginiai sudėlioti taip, kad kiekvieną savaitgalį garso operatoriai turi darbo. Taigi liepos antroji diena ir taškas.
Ar pasibaigs karantinas? Ar galės atvykti žiūrovai? Ar nelis lietus? Daug nuo organizatoriaus nepriklausančių klausimų be aiškaus atsakymo. Tokiomis aplinkybėmis šventės organizavimas tampa iššūkiu ir visai nesvarbu, kad šventė jau septintoji. Tačiau jokie pavojai nebaisūs, kai žinai, kad šventė labai laukiama žiūrovų, o ir atlikėjai jų negali nuvilti. Taigi susirinkome tradiciškai Betygalos Maironio gimnazijos sode, kuris turi kažką ypatinga. O tas kažkas gali būti mūsų visų jaunystė, kuri gyvena kiekvienos mokyklos sode. Ji kas kartą primena apie save ir kviečia susitikti, nes tai pirmoji meilė, pirmas bučinys ir kelio pradžia.
Tą nuostabų, šiltą vasaros vakarą susirinkusiuosius savo dainomis džiugino Reda Sakalauskienė, Emilija Bagdonaitė ir Austėja Kuzmarskytė, Viktorija Rupšienė, Gintautas Petrošius, Vėja, Lyja, Audrius ir Rytas Germanavičiai, Kęstutis Klikna, Domas Ročka, Darius Leveckis, Albinas Stakauskas, Vidas Sinkevičius, Edgaras Juška. Nuoširdžiai dėkoju visiems atlikėjams linkėdama kūrybinės sėkmės ir įkvėpimo.
Už pagalbą organizuojant šventę dėkoju Raseinių rajono kultūros centro vadovybei, Betygalos Maironio gimnazijos bendruomenei, kaimų bendruomenei „Betygala“ ir pirmininkei Gemai Račienei, bendruomenei „Židinys“ ir jos pirmininkui Rolandui Aksamitauskui, Betygalos seniūnijos seniūno pavaduotojai Gitanai Lušienei. Ačiū šventės rėmėjai UAB „Srovė“. Už informacijos sklaidą dėkoju savaitraščiui „Alio, Raseiniai“, internetiniams portalams „ManoRaseiniai.lt“ ir „Raseinių naujienos“.
Janina Baltkojienė,
kultūrinių renginių organizatorė Betygaloje

Komentarų nėra