Bibliotekininkų metodinė diena

Versija spausdinimui

Spalis – Tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo. Spalio pabaigoje Raseinių specialiojoje mokykloje vyko rajono ugdymo įstaigų bibliotekininkų metodinė diena „Biblioteka be sienų“.
Mokyklos kieme bibliotekininkes pasitiko ekologinio ugdymo klubo „Giliukai“ vadovė Lina Valantinienė, ji papasakojo apie mokyklos teritorijoje atnaujintą pažintinį taką ir jo galimybes. Čia vaikai supažindinami su simboliais, mokomi, kaip skaityti informaciją apie augalus, gali klausytis įrašų ir patys tyrinėti, o kelionės pabaigoje įminti užkoduotą paslaptį.
Direktorės pavaduotoja ugdymui Romutė Paulauskienė ir bibliotekininkė Vaida Navickienė supažindino su jaukiai ir išradingai įrengtomis bei papuoštomis vidaus erdvėmis, pristatė vykdomas įvairias veiklas su ypatingais vaikais.
Mokyklos teatro studijos jaunieji aktoriai parodė savo premjerinį spektaklį „Iš širdies į širdį“ Davide Cali ir Marco Soma paveikslėlių knygos vaikams „Pelkinukas“ motyvais.
Metodinės dienos pabaigoje dalinomės patirtimi, kaip bibliotekininkės bendradarbiaudamos su dalykų mokytojais žadina mokinių kūrybiškumą, skatina jų kritinį mąstymą, nes mėnesio šūkis – „Mokyklos biblioteka – vieta, kur skleidžiasi kūrybiškumas ir vaizduotė“.
Lina Pocienė,
metodinio būrelio pirmininkė

Komentarų nėra