Būk saugus ir matomas

Siųsti Versija spausdinimui

Lapkričio 14 d. vyko saugaus eismo akcija „Būk saugus ir matomas“. Joje dalyvavo Raseinių rajono policijos bendruomenės pareigūnai Darius Jonaitis ir Giedrė Deveikienė, Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Audronė Bliskienė ir bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė.
Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2022–2023 m.“, kasmet organizuoja įvairias veiklas, kuriose vaikai ir suaugusieji skatinami saugiai ir atsakingai elgtis kelyje, primenamos Kelių eismo taisyklės ir kaip reikia jų laikytis. Per šią akciją penkiose Raseinių miesto vietose prie pėsčiųjų perėjų gyventojams buvo dalinami atšvaitai ir ryškiaspalvės liemenės su šviesą atspindinčiais elementais. Buvo primenama, kaip svarbu tamsoje atšvaitus segėti taisyklingai, kad išvengtume nelaimės. Taip rūpinsimės ne tik savimi, bet ir kitais eismo dalyviais.
Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje ir linki saugios kelionės. Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą. Būkime matomi ir saugūs keliuose!
Gražina Andraitienė, Mirkių kaimo bendruomenės pirmininkė

Komentarų nėra