Būk saugus, mokiny!

2021 m. vasario–gruodžio mėnesiais Raseinių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklose pirmų–dvyliktų klasių mokiniams organizuoja akciją „Būk saugus, mokiny!“ Vykdant akciją siekiama supažindinti mokinius su saugaus elgesio taisyklėmis buityje ir gamtoje, paaiškinti mokiniams, kaip saugiai elgtis prie vandens telkinių ir vandenyje, ant ledo, ką daryti įlūžus, kaip elgtis įvykus nelaimei, paaiškinti mokiniams, kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus, skleisti gaisrinės saugos žinias, ugdyti mokinių saugios gyvensenos įpročius, supažindinti su ugniagesio veikla ir skubios pagalbos tarnybų telefono numerio 112 paskirtimi, skatinti mokinius vienkartine arba kryptinga individualia veikla prisidėti prie gaisrinės saugos kultūros puoselėjimo buityje ir viešosiose vietose, gaisrinės saugos problemų sprendimo, ugdyti saugios gyvensenos sampratą, populiarinti pilietiškumo pavyzdžius, motyvuoti mokinius pilietiškai ir savanoriškai veiklai gaisrinės saugos srityje, formuoti teigiamą mokyklų bendruomenių nuomonę apie valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos veiklas, populiarinti ugniagesio gelbėtojo profesiją visuomenėje, skatinti pastebėti ir įvertinti pozityvias suaugusiųjų, mokinių iniciatyvas gaisrinės saugos srityje.

Susitikimuose su moksleiviais bus demonstruojama vaizdo ir garso medžiaga. Akcija vykdoma atsižvelgiant į Lietuvos Respublikoje paskelbto karantino režimo apribojimus – nuotoliniu būdu, o atšaukus karantino režimo apribojimus ir esant palankiai epidemiologinei situacijai gali būti lankomasi Raseinių rajono mokyklose arba mokiniai gali atvykti į Raseinių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos patalpas.

Kviečiame prisijungti prie akcijos, pasirinkti jums tinkamą dieną ir laiką bei susisiekti su Raseinių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnais dėl akcijos pravedimo. Išankstinė registracija el. p. ilona.kubiliene@vpgt.lt, tel. 8 607 56 189.

Raseinių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informacija