Butų kainos Raseiniuose stebina

Siųsti Versija spausdinimui

Arūnas Dambrauskas

Onutė Karulaitienė

Nekilnojamojo turto kainos Raseiniuose tikrai yra labai didelės, nors, atrodo, turėtų būti atvirkščiai.

Čia juk nėra daug pramonės įmonių, nemažai žmonių išvažiavę dirbti į užsienį. Neaišku, kas čia tuos brangius butus turėtų pirkti. Mano dukros šeima jau šešeri metai kaip užsienyje, ir jie puikiai gyvena: turi savo namą, gerai apmokamus darbus. Iki ateinančių metų jie jau planuoja išsimokėti paskolą už namą. Raseiniuose taip gyventi būtų neįmanoma. Sunku suprasti, kodėl čia tokios didelės butų kainos. Pavyzdžiui, gegužės mėnesį dviejų kambarių butas kainavo 77 tūkst. litų, o dabar tas pats butas kainuoja 130 tūkst. litų. Kas galėtų paaiškinti, kodėl taip yra. Neįmanoma suprasti. Juk kainos dabar turėtų kristi. Kai kainos labai didelės, nėra ir jokio pirkimo. Prieš kurį laiką domėjausi galimybe parduoti butą, bet nesuradau nei vieno besidominčio.

Arvydas

Žinau, kad nekilnojamojo turto kainos Raseiniuose tikrai labai didelės, bet kodėl taip yra, nežinau – tiesiog nesigilinau.

Feliksas Krikštanas

Manau, kad nekilnojamojo turto kainos yra nepagrįstai didelės. Nekilnojamąjį turtą norintis parduoti žmogus, matyt, pasižiūri, kokios kainos yra didmiestyje, ir pats panašiai tiek pageidauja, mažai svarstydamas apie tai, ar tokia kaina yra reali. Manau, kad parduodantys mažai atsižvelgia į vietovę. Tytuvėnuose kainos „matuojamos“ pagal Kelmę. Klausiau, kodėl Tytuvėnuose aukštos kainos. Juk Tytuvėnuose nori apsigyventi tik pensininkai, jaunimui čia nėra kas veikti. Man pasakė, kad Tytuvėnuose tokios pat kainos, kaip ir Kelmėje. Bet tai juk nelogiška. Žmonės nemąsto logiškai. Manau, kad protus sujaukė tas prieš keletą metų išpūstas nekilnojamojo turto burbulas. Jis iki šiol dar neišsileidęs.

Virginija Stankienė

Kainos Raseiniuose – didelės. Labai. Matyt, taip yra dėl to, kad visi nori uždirbti. Tačiau kai tokios kainos, manau, uždirbti yra neįmanoma. Kodėl jos nemažėja? Manau, kad žmonės labai brangina nuosavybę ir neskuba jos parduoti. Gal tikisi, kad gyvenimas pagerės ir bus galima parduoti brangiau.

Juozas

Jazusmarija, kokios tos butų kainos! Šiluvos miestelyje individualus namukas kainuoja 260 tūkst. litų. Galbūt taip yra dėl to, kad Šiluva Lietuvoje yra garsi. Be to, nemažai nekilnojamojo turto Šilu-voje yra įsigijusi bažnyčia. Gal ta aplinkybė kelia nekilnojamojo turto kainas? O kodėl taip brangu Raseiniuose, suprasti sunku – juk čia nėra nei stiprios pramonės, nei daug gyventojų.

Marytė Urbienė

Visi stebisi didelėmis butų kainomis Raseiniuose, tačiau negirdėjau, kad kas nors aiškiai pasakytų, kodėl taip yra. Vieni pažįstami, kurie nori parduoti butą, kainą sumažino net kelis kartus, tačiau vis tiek niekas neperka. Tačiau šiaip kainos nekrenta.

Krizantas Kančiauskas

Raseiniuose butai tokie pat brangūs, kaip ir didžiuosiuose miestuose. Ir šildymas labai brangus. Kodėl pas mus taip brangu? Pramonė – silpna, gyventojų – nedaug. Nuolat girdžiu, kad šildymui naudojamas biokuras. Paprastai toks kuras šildymą atpigina, tačiau Raseiniuose apie atpigimą negirdėti.

Robertas Gailius

Aš pats už trijų kambarių butą sumokėjau 150 tūkst. litų. Tai buvo prieš porą metų. Tai labai aukšta kaina. Esu skaitęs, kad už 150 tūkst. litų prieš dvejus metus neva buvo galima nusipirkti gerą butą

Havajuose ar Kroatijoje. Bet ką ten veikti? Lietuvoje nekilnojamojo turto kainos sukeltos dirbtinai. Kodėl jos nekrenta, paaiškinti sunku, nes Lietuva, kaip žinoma, yra stebuklų šalis.

Sonata Arbačiauskienė

Labai brangu ir pirkti, ir nuomoti. Nuomojuosi butą netoli Raseinių esančiame kaime už 200 litų per mėnesį. Butas be patogumų. Malkas, anglis žiemą pati perku. O juk už tokią kainą butą galima išsinuomoti Kaune.

Antanas Mikalčius

Raseiniuose už dviejų kambarių butą žmonės tikisi gauti nuo 80 iki 100 tūkst. litų. Tai juk labai brangu. Kodėl taip yra? Matyt, kažkas prisipirko labai brangiai prieš keletą metų, o dabar nenori parduoti pigiau, nes brangiai mokančių nebeliko. Manau, kad kainos turėtų pradėti kristi. Juk kai taip brangu, niekas neperka.

2 Komentarai

  1. zita

    2011-02-01 19:58

    Tai absurdas. Už tokias kainas ir net pigiau galima nupirkti butą Kaune…

  2. vartu gamyba

    2020-09-29 17:16

    Kai pagalvoji, ant kiek yra geriau gyventi nuosavame name.. Ir savo žaliojo ploto turi, gali bet kada išeiti, bet ką pasistatyti, visaip susitvarkyti, įrengimas irgi tik tavo reikalas, gali dėtis bet kokius garažo vartus, kiemo vartus ir gyventi privačiai.