Dalinamės Kalėdų džiaugsmu

Siųsti Versija spausdinimui

Didžiosios metų šventės daugelį žmonių pradžiugina, tačiau vieniši ar sergantys labai dažnai tik dar stipriau pajunta vienatvę. Tai suprasdamos Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos (LSDMS) Raseinių klubo narės suvienijo bičiulius ir pratęsė Raseinių skyriaus kasmetę tradicinę akciją „Dalinamės Kalėdų džiaugsmu“. Per akciją įteiktos 75 kalėdinės dovanėlės ir perduotas socialdemokratų partijos Raseinių skyriaus pirmininko Mato Skamarako sveikinimas. Apsilankėme Ariogalos pirminės sveikatos priežiūros centre, Raseinių ligoninėje ir Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centre.
Mes visi esame nuolat besisukančiame laiko rate: skubame, lekiame, dirbame ir vis neturime kada atsisėsti, pabendrauti su šeima, draugais, bičiuliais. Tai labai jaučia senjorai, ypač jeigu jų vaikai, anūkai gyvena kitame mieste ar net kitoje valstybėje, arba tiesiog nėra artimųjų.
Nuoširdžiai džiaugiamės su ligoniais pasidalintu artėjančių Kalėdų laukimu, dėkojame įstaigų personalui už dovanėlių perdavimą sergantiesiems ir apgailestaujame, kad šiemet dėl pandemijos užeiti, pabendrauti, paspausti ranką, palinkėti sveikatos negalėjome.
Ačiū LSDMS Raseinių klubo moterims, bičiuliams už dalyvavimą akcijoje, taip pat nuoširdžiai dėkojame akcijos globėjui, bičiuliui, verslininkui Nikolajui Majevskiui už dovanas.

Diana Kaupaitienė,
LSDMS Raseinių klubo
pirmininkė

Komentarų nėra