Dantų šepetuko pasirinkimas: odontologo patarimai

Versija spausdinimui

Gražūs ir sveiki dantys yra daugelio žmonių siekiamybė, tačiau toli gražu ne visi deda užtektinai pastangų, kad dantys tokie būtų. Prižiūrėti juos nėra sunku vien dėl to, nes šiuo metu rinkoje yra labai daug ir labai skirtingų priemonių. Nuo dantų šepetuko iki pastos ir kitų priemonių.
Renkantis dantų šepetuką nereikia skubėti. Kartą radus jums tinkamą – tereikia tik reguliariai atnaujinti to paties gamintojo produkciją. Taip pat nepamirškite, kad tariantis su specialistais – paieškos bus kur kas greitesnės, o perkant internetu – galima sutaupyti daug laiko.

Šepetuko veikimo „mechanizmas“
Pirmiausia jums reikia nuspręsti, ar geriausiai poreikius patenkina:
1. Elektriniai dantų šepetėliai.
2. Paprasti dantų šepetėliai.
Šiuo metu daugiausia dėmesio sulaukia ir labiausiai mėgstami yra būtent elektriniai. Jie dažniausiai džiugina ne tik išmanumu, tačiau taip pat ir geresnę ne tik dantų, tačiau taip pat ir visos burnos ertmės valymo kokybe. Patogu ir džiugina tai, kad šiuo metu elektriniai dantų šepetukai kainuoja vis pigiau. Gana ilgą laiką būtent jų kaina buvo vienintelis minusas, kuris dažniausiai atgrasydavo nuo šios opcijos pasirinkimo. Šiuo metu kainos krenta, tačiau lygiagrečiai galimybės vis labiau auga. Įvertinkite tai ir priimkite opcijas, kurios yra siūlomos.

Daugiau apie prekinį ženklą
Renkantis bet kokį šepetuką taip pat siūlome kuo daugiau dėmesio skirti prekiniam vardui. Vieni yra žinomi labiau vien dėl to, kad daugiau investuoja į reklamą. Ir tuo pačiu galimai dėl to, kad jie yra rinkoje kur kas seniau. Tačiau inovacijos nėra blogas pasirinkimas. Tik reikia jomis detaliau domėtis. Taip pat siūlome sekti tvarumo, socialinės atsakomybės aspektus. Juk jie dažniausiai verslui suteikia kur kas daugiau solidumo.

Ar svarbi yra kaina?
Jeigu jums svarbi kaina, žinoma, kad tokiu atveju paprastas dantų šepetukas geriau patenkins poreikius. nors elektriniai kainuoja pis pigiau, tačiau vis tiek yra brangesni už paprastus. Tačiau šiuo atveju svarbiau yra tinkama išvalymo kokybė, tad kaina neturėtų būti esminis aspektas renkantis.
Tik būtinai atidžiai įvertinti tokius šepetukus, kurie kainuoja kur kas pigiau nei yra rinkos kainos. Dažniausiai labai pigūs yra užsakyti ir gaminami Kinijoje. Kaina gera, tačiau jie tarnauja kur kas trumpiau, o papildomas minusas, kad jie gali būti negebūs ir tinkamai išvalyti dantų.

Šepetėlio šerelių kietumas
Taip pat vertinkite ir šerelių kietumo aspektus. Dažniausiai odontologai siūlo pirkti tokius, kurie yra švelnūs. Išimtinais atvejais tinka tokie, kurie yra kieti. Tačiau geriausia yra apie tai kalbėti su savo odontologu. Dažniausiai daug informacijos suteikti gali ir burnos higienistas. Taigi, klauskite ir jis pagal jūsų dantų būklę nurodys, kurio tipo ir kokio kietumo šepetukas labiausiai tinka.

Stiliaus niuansai
Taip pat renkantis šepetuką galima daugiau dėmesio skirti ir stiliui. Žinoma, kad tai nėra svarbus aspektas. Tačiau jo vertinimas yra gana naudingas. Džiugina tai, kad kasdien valytis dantis su maloniai akiai šepetuku yra kur kas smagiau. Ypač vaikams. Jie dažniausiai nelabai noriai valosi dantis, tad suteikite galimybę šiuos kasdienius ritualus atlikti su tikrai stilingu „įrankiu“.
Leskite sau kasdien puoštis šypsena. Ji gali būti pats svarbiausias ir gražiausias Jūsų stiliaus akcentas. Svarbiausia – noras pasirūpinti savimi. Galimybės yra. Tačiau ar jas priimsite?

Komentarų nėra