Dar penkios minutės nakties

Siųsti Versija spausdinimui

Gegužės 27 d. Kaulakių biblio­tekoje skambėjo poezijos ir muzikos garsų spektaklis „Dar penkios minutės nakties“, jį atliko aktorius Giedrius Arbačiauskas ir violončelininkė Agnė Arbačiauskienė.
Apsiniaukęs dangus ir lietus negąsdino gausiai susirinkusių vakaro dalyvių. Klausėmės skambaus ir švelnaus Giedriaus balso, jo atliekamų dainų pagal Lietuvos poetų eiles. Žmona Agnė pritarė jam violončele. Skambias dainas keitė abiejų atlikėjų skaitomi poezijos posmai. Vakaro pabaigoje jie padainavo kartu. Kadangi Kaulakių biblioteka yra Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos filialas, paskutinę dainą svečiai sudainavo pagal Marcelijaus Martinaičio kūrybą – skambėjo visiems žinoma pagal poeto eiles sukurta daina „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“. Kas mokėjo žodžius, dainavo kartu.
Spektaklis prabėgo nepastebimai, atėjo laikas padėkoti atlikėjams už gražų, jautrų vakarą, kaip sakė viena klausytoja, tai buvo atgaiva sielai. Atlikėjams padėkos žodžius tarė Pagojukų seniūnijos seniūnas Antanas Valantinas ir vyr. specialistė Gina Mažeikienė, Kaulakių biblio­tekos vyresn. bibliotekininkė, šių eilučių autorė. Už šį renginį dėkojame Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos direktorei Dainai Sutkevičienei, kad finansavo renginio išlaidas ir galėjome išvysti nuostabų poezijos ir muzikos spektaklį „Dar penkios minutės nakties“, jis ilgam išliks atmintyje.
Zita Gedminienė,
Kaulakių bibliotekos
vyresn. bibliotekininkė

Komentarų nėra