Darbingas ir saldus pavasaris

Siųsti Versija spausdinimui

Mes, Steponkaimio kaimo vaikai, labai džiaugiamės turėdami Vaikų dienos centrą. Čia vyksta įvairūs užsiėmimai ir turiningos, įdomios veiklos. Žinoma, kaip reikalauja karantinas, viską darome saugiai ir atsakingai. O šis pavasaris pas mus kaip niekad darbingas!
Kovo pradžioje dalyvavome kūrybinėje akcijoje „Kurkime Nepriklausomai Lietuvai“ (iš vaško liejome trijų spalvų žvakutes). Vėliau gaminome inkilus grįžtantiems paukšteliams, kad turėtų kur gyventi ir mus džiugintų. Juos pagaminę, pamatėme Betygalos bibliotekos skelbiamą kūrybinį konkursą „Laiškas žemei“. O kodėl laiško neparašius ant inkilo? Taip ir padarėme, ir net prizą gavome!
Artėjant šv. Velykoms dalyvavome gražiausio kiaušinio ir velykinės kompozicijos konkursuose, juos organizavo RRKC Kalnujuose, Paliepiuose, Nemakščiuose. Buvo smagu parodyti, ką mokame, taip pat ir nugalėti. Velykinės kompozicijos konkurse, organizuotame RRKC Paliepiuose, užėmėme pirmą vietą!
Taip pat pradėjome bendradarbiauti su visų mylima mokytoja iš Betygalos Marijona Birute Navakauskiene – jai mūsų darbeliai labai patinka. Dar prie viso šito – ir sveikinimo atvirukai mamoms.
Paklausite, o kur saldumas? Saldumas mūsų darbo vaisiuose – tikrąja ir perkeltine prasme, nes gavome labai daug saldžių dovanų ir didelį kūrybinį džiaugsmą. Dėkojame visiems mus palaikiusiems, mumis patikėjusiems, o mes dirbsime toliau ir lauksime naujų iššūkių. O dabar bėgsime rinkti šiukšlių, tvarkytis – juk akcija „Darom“!

Miglė Čiupaitė,
Steponkaimio vaikų dienos centro lankytoja

Komentarų nėra