Dešimtasis Palukščio kaimo bendruomenės gimtadienis

Siųsti Versija spausdinimui

Praėjusieji 2022-ieji metai Palukščio kaimo bendruomenei buvo įdomūs ir sėkmingi. Įsikėlėme į naujas, dažais kvepiančias patalpas Žemygalos dvare. Po jo skliautais atvėrėme Varpų istorijos ekspozicijos pirmąjį puslapį. Naujųjų metų išvakarėse paminėjome bendruomenės dešimtmetį. Tai džiugi šventė, į ją nuoširdžiai pakvietėme Raseinių rajono vadovus, kaimų bendruomenes, kitus svečius.
Vakaro jaukumą padėjo sukurti įžiebta eglutė, lempelės, žvakės, kaspinai… Gana jaunos mūsų bendruomenės šventę eilėmis ir linkėjimais pradėjo bendruomenės narė Rita Kačiušienė. Įdomią ir spalvingą dešimtmečio veiklą – vaizdo medžiagą – pristatė bendruomenės pirmininkas Romas Rudžinskas. Nuoširdžiai pasidžiaugėme Lygiadienio, Baltų vienybės dienų renginių organizavimu Kejėnų archeologiniame komplekse, rajoninėmis sporto žaidynėmis, talkomis, kelionėmis. Ekrane pamatyti vaizdai dar kartą paliudijo, kad tradicijos turi tęstinumą. Dėkojome bendruomenės nariams, svečiams, draugams, jautėme visų nuoširdumą ir džiaugėmės buvimu drauge.
Į šventinį vakarą atkeliavęs Kalėdų Senelis vaikučius apdovanojo saldainiais, o mūsų svečius ir bendruomenės narius linksmino humoristas Raimundas Šilanskas. Sakoma, kad plačiai besišypsantys žmonės kartais būna nelaimingi, o tie, kurie prajuokina publiką, tampa pokštų įkaitais. Anekdotų karalius dovanojo puikią ir šiltą programą. Visus nustebino gražūs žodžiai, eiliuoti tekstai. Svečias organizavo išradingus žaidimus, į juos noriai jungėsi vakaro dalyviai. Pralaimėjusiųjų nebuvo.
Šauniai palydėję senuosius metus su džiaugsmu keliaujame dar nepažintu taku į Naujuosius 2023-uosius.
Gražina Pečkaitienė,
Palukščio kaimo bendruomenės narė

Komentarų nėra