Didžiulių kaimo bendruomenė minėjo veiklos 20-metį

Siųsti Versija spausdinimui

Spalio 1 dieną Ariogalos pašonėje gyvuojanti Didžiulių kaimo bendruomenė minėjo solidžią 20-ąją bendruomenės veiklos sukaktį. Nors Didžiulių kaimo bendruomenė nedidelė, tačiau garsėja puikiais, savo kraštą mylinčiais žmonėmis. Jų dėka jau 20 bendruomenės gyvavimo metų puoselėjamas kitoks – aktyvesnis, vieningesnis, patrauklesnis ir bendruomeniškesnis kaimas, kuriame patogu ir gera ne tik veikti, bet ir gyventi.
20 metų – tai ne viena diena, tai gausus metų kraitis, todėl galime didžiuotis, kad visi kartu šį laikotarpį koja kojon žengiame jau pramintu bendruomeniškumo keliu. Man didžiulė garbė vadovauti bendruomenei, kuri turi puikius, aktyvius, nuoširdžius tarybos narius, kurioje netrūksta aktyvių ir visada pasiruošusių pagelbėti bendruomenės narių, kaimo ir seniūnaitijos gyventojų. Džiaugiuosi puikiais santykiais su seniūnija, Savivaldybės administracija ir per šį laikotarpį atrastais bendruomenės bičiuliais – tais, kurie mums padeda įgyvendinti idėjas ir svajones, kurios iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti neįmanomos.
Gimtadienis – tai ne tik simbolinė data, priešingai – tai startinė pozicija ir atspirties taškas, nuo kurio matuojame ne tik prabėgusius metus, bet ir nuveiktus darbus. Bėgantys metai suteikia solidumo, išminties ir patirties, todėl sveikindama su mūsų visų gražiu jubiliejumi linkėjau naujų prasmingų idėjų ir jų įgyvendinimo, gražių sumanymų ir jų išpildymo, darbų ir veiklų, kurios praturtins kiekvieną iš mūsų naujomis patirtimis ir tik teigiamomis emocijomis. Sulaukę 20-ojo gimtadienio drąsiai sakome, kad turime viską, ko reikia, belieka saugoti, puoselėti, gražinti ir džiaugtis nuostabiomis bendravimo ir bendradarbiavimo akimirkomis.
Gražios ir prasmingos šventės proga į renginį atvyko nemažas būrys vietinių kaimo gyventojų, kaimynų ir svečių. Nuoširdžiai dėkojame Raseinių rajono savivaldybės tarybos nariui, Norgėlų kaimo bendruomenės pirmininkui Antanui Kilčauskui, taip pat rajono Tarybos nariui, Raseinių bendruomenių sąjungos pirmininkui, Gėluvos bendruomenės pirmininkui Jonui Vazgiui, rajono Savivaldybės administracijos direktoriui Edmundui Jonylai, bendruomenių pirmininkams Vidui Lukošiui, Romanui Daujotui, Dalytei Raudonienei, Gražinai Andraitienei, Danutei Banienei ir Petronai Stankienei.
Kokia gi šventė be puikios nuotaikos, šokių ir dainų? Čia mums pagelbėjo įsimintinieji „Nemakščių vyrai“ ir jų vadovas Juozapas Jusčius, RRKC komanda – humoro jausmo nestokojanti šventinės popietės vedėja Rasa Sadauskienė bei garso operatorius Vytautas Kasparavičius ir populiariosios muzikos atlikėjų grupė „Bičiuliai“. Kaipgi be šventinio torto ir, aišku, Didžiulių kaimo šeimininkių vaišių? Būta visko, o šventiniai saliutai tik paantrino, kad švęsti turime ką, o kartu tai daryti gera.
Nuoširdžiai ačiū tariame rėmėjams ir bendruomeniškumo puoselėtojams, lydėjusiems mus visą dvidešimtmetį ir prisidėjusiems prie tikslų įgyvendinimo: Raseinių rajono savivaldybei, Ariogalos seniūnijai, Raseinių rajono kultūros centrui, A. Kilčauskui, E. Jonylai, J. Vazgiui, Romanui Daujotui, Danutei ir Gedvidui Digriams, Militai ir Vytautui Bisikirskams, Jūratei ir Antanui Šilaičiams, Juliui ir Danutei Stošiams, Loretai ir Adolfui Andrikiams, Kristinai ir Pauliui Stošiams, Loretai ir Gintautui Čilvinams ir UAB „SSF“.

Diana Kaupaitienė,
Didžiulių kaimo bendruomenės pirmininkė

Komentarų nėra