Draugėn subūrė Plikių kaimo vasaros šventė

Siųsti Versija spausdinimui

Savo kaime mes laiką, įvykius skaičiuojame nuo vienos vasaros šventės iki kitos. Džiaugiamės pavykusia Plikių kaimo švente „Vasara 2020“. Nuoširdžiai ačiū padėjusiems ją organizuoti.
Sveikiname Aldoną Ročkienę, ji savo nuoširdžiu darbu pelnė ne tik Raseinių rajono mero ir Raseinių rajono kultūros centro direktorės padėką, bet ir garbingą sidabrinės „Lūšies“ apdovanojimą. Sveikiname ir atjaunėjusį, naujai suskambėjusį Plikių vokalinį ansamblį ir jo vadovę Jolitą. Pagaliau Laimos, Virgilijaus ir klebono pagalba ansamblis turi pavadinimą – „Aidija“. Didžiausi apkabinimai siunčiami Plikių, ir ne tik jų, jaunimui, jis po šventės akimirksniu padėjo viską sutvarkyti. Nuoširdžiai jiems ačiū. Šaunus mūsų kaimo jaunimas, mes juo didžiuojamės. Didžiuojamės visais kaimo gyventojais, nes bendras darbas, bendros šventės ir bendras džiaugsmas parodo, kad esame kaip šeima.
Gyvenimas yra natūralių ir spontaniškų pokyčių grandinė. Kartais mes net negalime tiems pokyčiams pasipriešinti. Nepriklausomai nuo to, kokį savo gyvenimą kuriame, kokius gerus darbus ir gerus įpročius skiepijame, visada yra dalykų, kurių negalime numatyti… Tikime, kad dar daug gerų darbų nuveiksime, darbais bandysime gražinti, puoselėti tą mažą pasaulį, vardu Plikiai.

Jolita Lukonaitienė,
Plikiuose mėgėjų meno kolektyvo vadovė

Komentarų nėra