Duris atveria naujas prekybos centras

Siųsti Versija spausdinimui

Šį penktadienį, birželio 22 dieną, 11 valandą duris atveria naujas prekybos centras „Maxima“. Teigiama, kad šalia senosios vaistinės (Vilniaus g. 93) pastatyta parduotuvė bus didžiausia Raseiniuose. Juk ne veltui dėl jos ryžtasi koreguoti eismo tvarką centre – sankryžoje priešais parduotuvę jau pristatyta šviesoforų. Smulkieji verslininkai patylomis burba ir prisibijo naujo prekybos giganto. Tuo metu gyventojai džiaugiasi didėsiančia prekių pasiūla ir dar vienu smalsavimo objektu.

,,Alio, Raseinių“ informacija

5 Komentarai

 1. spule

  2012-06-21 23:08

  nors karta musu miestelis pavirto miestuku :) )
  turesim bent kur apsipirkti padoraus maisto ………,,GAL,,:)))))

 2. Vilnius

  2012-06-22 11:43

  Sveikinu Raseinius PIRMOJO šviesoforo atidarymo proga, tokiu būdu įsiliejant į didmiesčių darnų būrį! Raseiniški, kai užsidega raudonas toks apskritimas tau prieš akis, tuomet važiuoti per sankryžą nepatartina ;) Nuo šiol, kaip Tikrieji Išdidūs Varguoliai, nešite po kruopelytę savo varganai uždirbtus pinigėlius į tą dėžutę prie stoties tiems 70-čiai vargo bičių, kurios iki 9 prakaito vergaus VP berniukams. Vietoj to, kad pasidalintumėte su saviškiais. Paremtumėte brolį, seserį, artimą. Bet kai yra savanorių VERGŲ, visada atsiras ir imperatorių, kuriems tie vergai pagatavi šiknas laižyti – čia Jūsų kelias, mieli Raseiniškiai, ir kad Jums Pergalės gatvė nedulkėtų…

 3. Vilius

  2012-06-22 17:38

  Tai šviesaforai,Raseiniam papuošti tik tinka. Kai jie įjungti Vytauto didžiojo gatvėj kamštis iki Vaičiaus Maximos. Išjungus kamščių neliko.

 4. Vincukas.

  2012-06-25 20:12

  Na vat progresas. Maximą turim,šviesaforą turim (nors tik geltonai šviečia) Norgėlai geri buvo,jiems jau Prabaudą prileis vandens. Taigi tris kart Valio..

 5. gofruoto

  2022-04-01 15:37

  oj kaip gerai, šiaip jau daug ką internetu pripratom pirkti, greit pristato, bet fainai kartais ir fizinėse parduotuvėse pasivaikštinėt