Dvi antrosios vietos respublikiniame konkurse

Siųsti Versija spausdinimui

Tradicinis kasmetinis respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos paukščiai 2020“ organizuotas jau šeštus metus. Siekiama, kad vaikai, tėvai ir pedagogai kuo daugiau sužinotų apie Lietuvoje gyvenančius paukščius ir pažvelgtų į juos menininkų akimis. Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos jaunieji menininkai aktyviai dalyvavo šiame konkurse – kruopščiai nutapyti ar grafiškai nupiešti nuostabūs Lietuvos paukščiai, kuriuos pamatė mažieji menininkai.
Šiemet konkurso organizatoriai sulaukė 1 325 vaikų pieštų atvirukų. Vaikų fantazijai ir išradingumui nėra ribų. Galima pamatyti įvairių siužetų: skrendančius, perinčius, tupinčius, lesančius, pasitinkančius vakarą ar kitokius paukščius. Vaikų kurti atvirukai yra meniški, originalūs, parodantys skirtingų technikų galimybes. Visi darbai nuostabūs.
Kompetentingai komisijai teko ilgai paplušėti, kol atrinko geriausius kūrinius. Tarp laimingųjų yra ir dvi Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mažosios menininkės: Liepa Juškaitė (7 m.) ir Agnieška Aukštakytė (9 m.). Jos pradinių klasių grupėje laimėjo antrąsias vietas. Abi mergaitės apdovanotos šio konkurso laureato diplomais.
Kasmet šiame konkurse dailės studijos vaikai dalyvauja ir laimi prizines vietas už spalvingus ir įdomius piešinius. Vaikai kuria gražesnį, spalvingesnį, linksmesnį pasaulį, kuris džiugina ir džiugins ne tik juos, bet ir aplinkinius.
Dalia Rapalytė,
Raseinių r. kultūros centro dailės studijos vadovė

Komentarų nėra