Dviračių žygio Raseiniai–Dubysa atgarsiai

Siųsti Versija spausdinimui

Puikus vasariškas praėjusio šeštadienio oras leido tradicinio dviračių žygio Raseiniai–Dubysa dalyviams pasimėgauti dar viena nuostabia saulėta diena, praleista kolegų dviračių entuziastų būryje.
Tradiciniame 25-ame dviračių žygyje dalyvavo nemažas būrys įvairaus amžiaus dviratininkų iš Raseinių miesto ir rajono, taip pat iš kitų Lietuvos vietovių. Su policijos automobilio palyda dviratininkų kolona kiekvieno norimu tempu pajudėjo Dubysos link. Numynę dviračiais apie 10 kilometrų dviratininkai įsikūrė Dubysos slėnyje prie buvusios „Lakštingalos“ šašlykinės. Norintieji dar galėjo dalyvauti sportinėse dviračių varžybose. Smiginio važiuojant dviračiu rungtyje trečiąją vietą iškovojo Daivaras Vaičekauskas, antrąją – Aurimas Mačianskis, nugalėtoju tapo Dovydas Mazys. Lėtojo važiavimo rungtyje trečiąją vietą iškovojo Gintaras Jokubauskas, antras liko A. Mačianskis, nugalėtoju tapo Vaidas Viršilas.
Labiausiai visi laukė tradicinės loterijos, kurioje buvo du dviračiai, kito sportinio inventoriaus. Sporto centro įsteigtą prizą – dviratį laimėjo 9 metų Simas Dominaitis iš Kauno. Vaikinukas net apsiverkė iš džiaugsmo laimėjęs vieną iš pagrindinių prizų. Kitą dviratį – dviratininkų klubo „Minam“ dovaną – laimėjo 51 metų raseiniškis Virginijus Guoga. Kiti laimingieji į namus parsivežė įvairaus sporto inventoriaus.
Beje, per visus praėjusius dviratininkų žygius jau yra laimėti net 58 dviračiai. Tad laimingųjų yra tikrai nemažas būrys. Pasisėmę teigiamų emocijų visi dviratininkai laimingai parvyko į Raseinius ir prižadėjo būtinai atvykti ir kitais metais.

Gintautas Balčaitis,
Raseinių KKSC

Komentarų nėra