Džiugina atnaujinta aktyvaus poilsio vieta Kaulakių kaime

Siųsti Versija spausdinimui

Visuomeninė organizacija „Kaulakių kaimo bendruomenė“ kovo mėnesį teikė paraišką pagal 2022 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisyklių antrąją veiklos sritį „Kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams“ turint tikslą Kaulakių kaime, tenkinant kaimo žmonių poreikius, įrengti lauko treniruoklių aikštelę – aktyvaus kūno kultūros, sporto ir laisvalaikio bei bendravimo vietą. Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos patvirtino projekto „Lauko treniruoklių aikštelės įrengimas Kaulakių kaime, pritaikant ją gyventojų poreikiams“ paraišką Nr. NPKB-22-V-204 ir skyrė 5 500,00 Eur. 11 proc. projekto vertės išlaidų, tai yra 679,78 Eur, prie projekto įgyvendinimo prisidėjo Raseinių rajono savivaldybė iš Kaimo plėtros programos. Bendra projekto vertė
6 179,78 Eur.
Įgyvendinant projektą šalia vaikų ir šeimų poilsio zonos sumontuoti aštuoni lauko treniruokliai, pritaikyti įvairaus amžiaus gyventojams, ir du suoliukai – ilsėtis ir bendrauti, aptarti naujas idėjas. Praplėsta ir pagerinta ši viešoji erdvė yra patrauklesnė poilsiauti ir gerinti Kaulakių ir aplinkinių kaimų jaunimo, suaugusiųjų, svečių, senjorų, neįgaliųjų sveikatą.
Projektas buvo skirtas Lietuvos jaunimo ir savanorystės metams. Visi norintys galės nemokamai treniruotis tvirtais treniruokliais, atliekančiais 12 funkcijų, kurios sudarys galimybę stiprinti visą kūną. Dėl įgyvendinto šio projekto mūsų kaimas taps traukos centru, patenkins žmonių poreikį – prasmingai praleisti laisvalaikį bet kuriuo laiku.
Esame dėkingi Žemės ūkio ministerijai, Raseinių rajono savivaldybei už projekto finansavimą, taip pat ir savanoriams, prisidėjusiems prie aikštelės paruošimo darbų.
Džiaugiamės nauja viešąja sveikatingumo vieta kaime.

Elena Pocienė,
Kaulakių bendruomenės pirmininkė

Komentarų nėra