Džiugios Prisikėlimo nuotaikos

Siųsti Versija spausdinimui

Pavasaris visada atneša džiugesį: šiluma ir visos gyvasties sujudimas skelbia visuotinį atgimimą, šv. Velykos dovanoja žmonėms ruošimosi, laukimo pakilumą. Nors ypatingos šių metų aplinkybės daugeliui veiksmų ištaria „ne“, vis dėlto jau įpratome sugalvoti santūresnes šventimo, paminėjimo galimybes.
RRKC Nemakščiuose feisbuko puslapyje seniūnijos žmonės išklausė Švč. Trejybės bažnyčios klebono ir seniūno sveikinimą, pasigėrėjo jungtinio ansamblio vyrų grupės (vadovas Remigijus Laugalis) giedamomis velykinėmis giesmėmis. RRKC Nemakščiuose kultūrinių renginių organizatorės Linos Andrulienės pakviesti vaikai ir suaugusieji dabino margučius, kūrė pavasarines kompozicijas ir jų nuotraukas siuntė vaizdo montažui „Velykos mano namuose“, kad savo išmone galėtų pasidalyti su visais besidominčiais, kokia kultūrinė veikla fiksuojama RRKC Nemakščiuose feisbuko puslapyje. Nemakščių bendruomenės santalkos kiemelis jau savaitę švietė pavasariškomis spalvomis. Bendruomenės žmonės padabino ir miestelio aikštę – sukūrė Velykų medį, kurio puošmenos, margučiai, – išmonės pavyzdys. Užkalniuose veikiančio Dienos centro vaikai, vadovaujami L. Andrulienės, šventėms surepetavo spektakliuką ,,Kiškučių margučiai“, pasipuošė patalpas. Spektakliuką žiūrovai matys RRKC Nemakščiuose ir Užkalnių kaimo bendruomenės feisbuko puslapiuose per Atvelykį. Užkalnių, Mažosios Viduklės ir Pašešuvio bendruomenių aktyvas papuošė savo erdves.
Taigi Nemakščių seniūnijos žmonės (žinoma, kaip ir kiti) vis suranda būdų, kaip vienu kitu akcentu parodyti, kad verta stabtelėti kasdienybėje ir sau bei šalia gyvenantiems pasakyti: „Su šv. Velykomis, mielieji! Šiluma grįžta, visas gyvasis pasaulis švenčia pavasarį, Prisikėlimą! Būkite sveiki ir laimingi.“
Živilė Lembutienė,
RRKC Nemakščiuose choreografė

Komentarų nėra