Edukacija „Pasakų šalies svečiai“

Siųsti Versija spausdinimui

Smalsūs Raseinių lopšelio-darželio „Saulutė“ grupės ,,Žiogeliai“ ugdytiniai balandžio mėnesį lankėsi Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje. Mažuosius maloniai pasitiko Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus vedėja Jolanta Gudeikytė. Ugdytiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Pasakų šalies svečiai“, kurio tikslas – skatinti skaitymą ir domėjimąsi knygomis tarp jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikų, populiarinti informacinę ir grožinę literatūrą, plėsti vaikų akiratį, ugdyti kūrybiškumą ir formuoti vaikų vertybines nuostatas.
J. Gudeikytė versdama knygų puslapius supažindino mus su įvairios tematikos vaikų literatūra, lėlėmis – literatūriniais personažais, daugumą jų vaikai atpažino. Gausią lėlių – literatūros personažų kolekciją surinko pati Jolanta. Mažieji svečiai labai džiaugėsi galėdami pažaisti, spontaniškai sukurti savo istorijas su pasirinktais eksponatais.
Aplankėme ir bibliotekoje eksponuojamus grupės ,,Žiogeliai“ vaikų kartu su tėveliais iš antrinių žaliavų sukurtus namus, kurie dalyvavo Girkalnio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo mokytojų organizuotame rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų STEAM projekte – virtualioje parodoje „Papuošk gimtinę savo svajonių namu“.
Atsidėkodami J. Gudeikytei padovanojome vaikų sukurtą knygos skirtuką tarsi simbolį, kad grupės ,,Žiogeliai“ kolektyvas dar sugrįš į biblioteką atversti kito gražaus bendradarbiavimo puslapio.
Reda Jocienė, lopšelio-darželio „Saulutė“
ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

Komentarų nėra