Edukacija Aštuonračio muziejuje

Versija spausdinimui

Raseinių specialiosios mokyklos mokiniai saulėtą spalio dieną džiaugėsi bendravimu su ilgalaikiais socialiniais partneriais – Raseinių „Rotary“ klubo nariais, kurių veiklos prioritetas – darbas su socialiai remtinų šeimų vaikais ir neįgaliaisiais. Dešimt mokyklos mokinių, lydimi rotariečių Armino Elijošiaus, Vidmanto Lauryno, Valdo Stoškevičiaus ir Deivydo Mačiansko, apsilankė Leono Tamulevičiaus įkurtame (privačiame) Pšemislovo Neveravičiaus aštuonratės važiuoklės muziejuje, jame susipažino su senovinių baldų, gramofonų, radijo aparatų, pieno apdorojimo įrangos ir kitokių namų apyvokos reikmenų, automobilių kolekcijomis, atskiromis ekspozicijomis, skirtomis siuvėjo, batsiuvio, audėjos amatui, atkurtu aštuonračiu savaeigiu vežimu. Visi sėdėdami aštuonratyje svajojo juo pasivažinėti.
Per pertraukėlę išvykos dalyvius skaniomis bandelėmis ir gaiviaisiais gėrimais vaišino Alma Elijošienė. Kupini įspūdžių grįždami į mokyklą visi užsuko į Jūkainių geomorfologinį draustinį pasigrožėti rudens spalvų gama.
Išvykos vadovė Laimutė Jurevičienė kartu su mokiniais dėkoja Raseinių „Rotary“ klubui už parodytą dėmesį, mokinių akiračio plėtimą ir suteiktas malonias akimirkas.
Laimutė Jurevičienė,
Raseinių pecialiosios mokyklos mokytoja

Komentarų nėra