Edukacinė išvyka olimpiadų ir konkursų laimėtojams

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba birželio 7 d. organizavo rajono bendrojo ugdymo įstaigų 3–8 klasių mokinių olimpiadų ir konkursų rajono etapų laimėtojams edukacinę išvyką į Pasvalio rajono Raubonių parką. Vyko 70 mokinių iš visų rajono bendrojo ugdymo įstaigų kartu su lydinčiais mokytojais ir Švietimo pagalbos tarnybos metodininkėmis. Šis parkas – vienas didžiausių Baltijos šalyse, jo plotas 16 ha.
Olimpiadų ir konkursų laimėtojams buvo padovanotos įvairios pramogos, jų laukė malonios staigmenos dinozaurų parke. Riaumojančių dinozaurų kopijos, judančių drakonų, milžiniškų vabalų gausa visus stebino ir džiugino. Atrakcionų parke praleista daugiausia laiko, nes čia ne tik pamatyti įvairūs gyvūnai, bet ir išbandyta daug aktyvių veiklų. Tai ir elektrinės mašinėlės, valtys, karuselės, batutai, lazerių karai, apžvalgos ratai, vandens pramogos, ir dar daugybė įvairių kitų atrakcijų. Drąsiausieji kopė Tarzano taku.
Dauguma mokinių čia atvyko pirmą kartą, todėl viskas buvo įdomu, nematyta ir nepatirta. Dėkingi, laimingi ir šiek tiek pavargę autobuse dalijosi įspūdžiais ir svajonėmis apie būsimas atostogas. O mes džiaugiamės ir dėkojame, kad rajone yra tiek gabių mokinių ir puikių mokytojų, kurie motyvuoja, ugdo ir parengia olimpiadų laimėtojus.
Nijolė Vežbavičienė,
Raseinių rajono švietimo pagalbos
tarnybos metodininkė

Komentarų nėra