Fizinis aktyvumas – geros savijautos garantas

Siųsti Versija spausdinimui

Visi žino ir supranta, kad judėti sveika, kad fizinis aktyvumas gerina nuotaiką, stiprina širdies veiklą ir raumenyną, padeda kovoti su tinguliu.
Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje įgyvendinamas projektas „Kartu mes stiprūs!“ jau antri metai įvairioms fizinio aktyvumo veikloms sukviečia skirtingo amžiaus žmones. Jogos, kangoo jumps užsiėmimus keičia funkcinės treniruotės, o stadione nuo kovo iki gruodžio mėnesio netrūko šiaurietiško ėjimo entuziastų ar norinčių savo kūną sustiprinti naudojantis projekto įgyvendinimo metu įsigytais įrenginiais. Sportuoja vaikai, tėvai, seneliai ir visi džiaugiasi, kad atsiranda naujų erdvių, naujų galimybių sportuoti, judėti ir niekas nekainuoja, nes visi užsiėmimai finansuojami iš projekto lėšų. Veiklas, jų intensyvumą pradžioje kiekvienas renkasi pagal poreikį ir fizinį pajėgumą, o vėliau džiaugiasi gerėjančiais fiziniais rodikliais – nueita daugiau žingsnių, padaryta daugiau prisitraukimų ar sudėtingesnių pratimų, pagerėjusi ištvermė ir savijauta. O kur dar bendrystės jausmas!
Gruodžio–vasario mėnesiais gimnazijos sporto salėje vyksta funkcinės treniruotės, nuo kovo mėnesio vėl pakviesime šiaurietiško ėjimo entuziastus į stadioną, o mėgstančius judėti pagal muzikos ritmą – į užsiėmimus su kangoo jumps batais.
Projektas „Kartu mes stiprūs!“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.
Būkite sveiki, būkite stiprūs!
Jolanta Jonaitienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
projekto vadovė

Komentarų nėra