Fotomeno konkurso laureatai

Siųsti Versija spausdinimui

Sausio 11 d., šeštadienį, Raseinių krašto istorijos muziejuje atidaryta fotomeno konkurso „Žemaitijos legenda“ paroda. Joje buvo paskelbti ir apdovanoti šio konkurso laureatai.
Daugelį apdovanojimų atsiėmė gausiai į parodos atidarymą suvažiavę Žemaitijos fotoklubų iš Naujosios Akmenės, Mažeikių atstovai. Raseinių fotomeno kūrėjai tikrai galėtų pavydėti tokios organizuotos ir nuoseklios veiklos, įtraukiančios į kūrybinį procesą nemažai žmonių. Juk fotografija yra viena iš prieinamiausių meninės saviraiškos priemonių.
Taigi šio, jau antrojo, konkurso „Žemaitijos legenda“ lauretais tapo: I vieta – Nijolė Jankuvienė (Plungė), II–III vietas pasidalijo Mantas Viržintas (Rietavas) ir Sigitas Kazlauskas (Viekšniai). Taip pat skirtos keturios paskatinamosios premijos, jas laimėjo Evelina Biliūnaitė (Šiaulių r.), Rūta Račiūnaitė (Raseiniai), Simonas Mikalauskis (Kaunas) ir Vytautas Ruškys (Naujoji Akmenė).
Sveikiname nugalėtojus, o kitus fotografus kviečiame apsilankyti parodoje ir drąsiai dalyvauti kitame fotomeno konkurse „Žemaitijos legenda“, kuris, tikėkimės, vėl kada nors įvyks…
Arūnas Kazlauskas,
Raseinių rajono kultūros centro projektų
vadovas, projekto koordinatorius

Komentarų nėra