Futbolininkai pradeda atkrintamųjų varžybų etapą

Versija spausdinimui

Raseinių rajono 7×7 futbolo pirmenybių antrasis ratas prasidėjo susitikimu tarp Raseinių KKSC ir SK „Julisa“ ekipų. Pastarieji pirmieji pelnė įvartį, tačiau vėliau iniciatyvą perėmė jaunimo komanda ir 4 taikliais įvarčiais užtikrintai laimėjo rungtynes. Kitame vakaro susitikime „Danspin“ komandai nepavyko mesti rimtesnio iššūkio puikiai žaidusiems „Helano“ futbolininkams, kurie „pavaišino“ varžovus 5 įvarčiais.
Penktasis turas vyko kur kas atkakliau. Raseinių KKSC tik po labai įtemptos kovos 3:2 įveikė „Danspin“ komandą. Kitame susitikime „Helano“ ir „Julisos“ futbolininkai pirmąjį kėlinį baigė be įvarčių. Visos įdomybės prasidėjo antroje rungtynių dalyje. „Helanas“ po tikslių Vainiaus Kalendos, Artūro Armono ir Audriaus Petroko smūgių jautėsi gana ramiai, bet „Julisai“ po Modesto Narbuto įvarčio įsižiebė viltis. Netrukus „Julisos“ ekipos įvarčių kraitis dar padidėjo, kartą pasižymėjo M. Narbutas ir varžovų vartininką bejėgį paliko Valdas Judeikis. Permainingos ir emocingos rungtynės baigėsi lygiosiomis rezultatu 3:3.
Šeštojo turo pirmame susitikime aiškėjo reguliaraus sezono nugalėtojai. „Helanas“ sužaidė dar vienas solidžias rungtynes, pelnė 3 įvarčius be atsako ir jaunuosius Raseinių KKSC futbolininkus pasiuntė į antrą vietą turnyrinėje lentelėje. Kitose rungtynėse „Julisa“ susitiko su „Danspin“ ekipa. Pirmame kėlinyje komandos apsikeitė po įvartį, o antrasis sėkmingiau prasidėjo „Danspin“ futbolininkams. Jie rengė pavojingas atakas ir galiausiai po kampinio kamuolys, atsimušęs į „Julisos“ komandos žaidėją, suspurdėjo vartų tinkle. „Julisos“ futbolininkams, norint užimti 3-iąją vietą, reikėjo išlyginti rezultatą, tai pavyko padaryti po puikaus Antonijaus Peštenio reido į varžovų baudos aikštelę. Susitikimas baigėsi rezultatu 2:2. Tad birželio 7 dieną nuo 19.10 val. pirmajame pusfinalyje susitiks Raseinių KKSC (10 tšk., 2 vt.) su „Julisa“ (6 tšk., 3 vt.), o nuo 20.20 val. „Helano“ (13 tšk., 1 vt.) ekipai iššūkį mes „Danspin“ (4 tšk., 4 vt.) futbolininkai.