Gaisrinis automobilis Viduklės gaisrininkų komandai

Siųsti Versija spausdinimui


Pranas LAURINAVIČIUS

Apie gaisrininkus neretai pakalbame su humoristine gaidele, sukuriame įvairiausių pramanų, pvz. kad jie ilgiausiai miega, kad be vandens į gaisravietę atvažiuoja ir pan.
Per pastarąsias dvi savaites raseiniškiai net labai įsitikino, kokie reikalingi ir būtini mūsų gyvenime yra gaisrininkai. Klystame mes visi. Gaisrininkai taip pat žmonės.  Jie tramdo ugnies stichiją, valdo tam skirtą techniką. Technika kartais genda, susidėvi. Jos atnaujinimas sunkmečiu nevyksta taip, kaip norėtųsi. Štai, kad ir Viduklės ugniagesių gaisriniai automobiliai dar nuo tų laikų, kai kolūkiai, tarybiniai ūkiai gaisrines finansavo (Viduklės gaisrinė buvo įkurta 1980 m.).
Viduklės ugniagesių komandai, kurioje dirba vyresnysis ugniagesys gelbėtojas Jurgis Šneideris, ugniagesiai Vaidotas Bartkus, Vaidas Gužauskas, Raimundas Martinkevičius, Arvydas Zaveckas, Giedrius Čekauskas, Raimundas Pratašius, Jonas Jankauskas, Saulius Puidokas, spalio mėnesio pradžia buvo gana džiugi. Padedant Raseinių rajono savivaldybės tarybai buvo nupirktas naujas, modernus gaisrinis automobilis IVECO. Į jo įteikimo ir šventinimo ceremonijąatvyko Raseinių r. savivaldybės meras Petras Vežbavičius, Raseinių PGT viršininkas Eugenijus Šeduikis, Raseinių priešgaisarinės priežiūros poskyrio viršininkas Edmundas Milkevičius. Raseinių priešgaisrinės saugos tarnybos direktorius Robertas Sitavičius supažindino su Viduklės ugniagesių komanda, jos turima technine baze. Vyresnysis ugniagesys gelbėtojas J. Šneideris supažindino su naujojo gaisrinio automobilio galimybė-mis. Viduklės parapijos klebonas Albertas Stanulis automobilį pašventino, Raseinių r. savivaldybės meras P. Vežbavičius vyriausiajam ugniagesiui gelbėtojui J. Šneideriui įteikė jo raktelius.
Palinkėjimai buvo tokie, kad kuo rečiau tektų šiai mašinai vykti į „darbą“, o prireikus, kad būtų kuo sėkmingesnis ir savalaikis gaisro gesinimas su kuo mažesnėmis jo pasekmėmis.

Komentarų nėra