Gera dovanoti šilumą

Siųsti Versija spausdinimui

Dar visai neseniai – rugpjūčio pabaigoje į Raseinių rajono savivaldybę atvyko paskutinieji evakuoti lietuvių kariams Afganistane talkinę vertėjai ir jų šeimų nariai. Paskelbus informaciją, kad Raseiniuose apgyvendintiems afganistaniečiams reikalinga parama, į pagalbos prašymą atsiliepė didžiulis būrys aktyvių ir geranoriškų Raseinių rajono gyventojų.
Prie šios prasmingos iniciatyvos prisidėti panoro ir dviejų Raseinių rajone veikiančių moteris vienijančių organizacijų – Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos ir Raseinių soroptimisčių klubų narės. Jos pas mūsų rajono svečius keliavo su vienu tikslu – dovanoti šilumą.
Šilumą moterys dovanojo ir perkeltine, ir tiesiogine prasmėmis: „Bandėme sušildyti ir dėmesiu, ir simboliniais dovanų kraiteliais“, – pasakojo akcijos iniciatorės Diana Kaupaitienė ir Jolita Pamedytytė-Jovarauskienė.
Rugsėjo 3 dieną per vykusią akciją šių iniciatyvinių grupių narės apsilankė bendrabučio, kuriame laikiną prieglobstį atrado mūsų rajono svečiai, kiemelyje. Akcijos dalyvės vienu balsu tvirtina: „Tikrai tokio dėmesio nesitikėjome. Vadinasi, kiekvieno iš mūsų pagalba yra labai reikalinga, laukiama ir įvertinta.“
Jos tikisi, kad gražios, jaukios, šiltos ir su didele meile megztos kambario šlepetės ir mažos simbolinės dovanos mažiesiems šiuose laikinuose būstuose įsikūrusius žmones sušildys visomis prasmėmis.

Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos ir
Raseinių soroptimisčių klubų informacija

Komentarų nėra