Gerumas paliečia ir mus

Siųsti Versija spausdinimui

Geriausiai gyvenimą panaudosime, jei jį skirsime tam, kas išliks ilgiau, negu mūsų gyvenamas laikas.
Amerikiečių filosofas ir
psichologas William James
Besibaigiant metams, visi laukėme ir ruošėmės didžiosioms metų šventėms – šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams. Visi laukėme gerumo ir kartu juo dalijomės. Šiuo sudėtingu laikotarpiu Raseinių specialiosios mokyklos bendruomenė nebuvo pamiršta. Seni bičiuliai – Raseinių „Rotary“ klubo nariai pasirūpino mokyklos mokinių ir darbuotojų apsauga nuo koronaviruso, padovanodami dezinfekcinio skysčio, apsauginių veido kaukių ir skydelių. Su savo globojamos klasės mokiniais ir klasės vadove Laimute Jurevičiene surengė vaizdo susitikimą, prieš tai perdavę vaikams asmenines dovanėles.
Dėl paskelbto karantino Kalėdų Senelis negalėjo atvykti į mokyklą, todėl kalėdinėmis dovanėlėmis mokinius pradžiugino ir kiti mokyklos socialiniai part­neriai: Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos „Carito“ (vadovė Irena Mitalienė) narės ir Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos Raseinių skyriaus (pirmininkė Dalia Lukauskienė) prekybininkai. Visus metus mokinius duonos ir pyrago gaminiais vaišino Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Raseinių skyriaus (vadovė Alma Kurmauskienė) savanorės.
Taigi rėmėjų gerumas pagrįstas darbais… Nuoširdžiai ačiū jums. Sėkite gerumo sėklas, o sunokę vaisiai lai džiugina jus visus ateinančius metus!
Raseinių specialiosios mokyklos bendruomenė

Komentarų nėra