Gerumu dalintis gera

Siųsti Versija spausdinimui

Metų pabaiga – tai toks laikas, kai skaičiuojami nuveikti darbai, mintyse dėliojasi padėkos žodžiai Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“ bendruomenei už jautrumą, neabejingumą ir pagalbą vargstantiems, ligotiems.
„Pyragų diena“ lopšelyje-darželyje – tradicinė gerumo akcija, tai puiki proga atlikti labai prasmingą darbą – pasidalinti gerumu ir šiluma su tais, kam labiausiai to reikia. Iniciatyvą organizuoti „Pyragų dieną“ palaikė visas kolektyvas.
Pyragus, sausainius, pyragėlius, keksiukus kepė visi: vaikučių tėveliai, darbuotojai. Šiais metais pasitarus su socialiniais darbuotojais nutarta padėti šeimai, kurioje gyvena tėtis ir trys vaikai. Prieš mėnesį klastinga liga iš šeimos atėmė vaikų mamą. Šeimai pravartu viskas. Pasitarę su socialiniu darbuotoju ir tėčiu nutarėme nupirkti labai reikalingą prietaisą buityje – šaldytuvą. Be to, nuvežėme patalynės (antklodžių, pagalvių, užvalkalų, rankšluosčių).
Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie kepė, aukojo šiam kilniam tikslui. Tai puiki akcija, ji parodo, kokios didelės yra žmonių širdys. Manau, kad tokios akcijos vienija žmones, primena, kad net ir po truputėlį prisidėdami galime padaryti didelį ir gražų darbą. Ačiū už jūsų gerumą! Lai gerumas ir bendruomeniškumas mus visus vienija.
Aušra Jankauskienė,
lopšelio-darželio „Liepaitė“ direktorė

Komentarų nėra