Girkalnio bibliotekos savaitė

Versija spausdinimui

Nacionalinę bibliotekos savaitę Girkalnio biblioteka pradėjo susitikimu su Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos specialiste Donata Globiene.
Pirmiausia atėjusieji į biblioteką aplankė nuotraukų parodėlę, susipažino su kraštotyros knygomis.
Visuomenės sveikatos specialistė pristatė savo darbo veiklas, įdomiai pateikė medžiagą, kaip sveikai gyventi. Kalbėjome apie vaistažoles, kurių galima prisirinkti gamtoje pavasarį, ir kaip jas naudoti, ragavome įvairių vaistažolių arbatą. Sužinojome, kurios tinka, o kurių reikia vartoti atsargiai. D. Globienė patarė prieš vartojant vaistažoles pasikonsultuoti su gydytoju.
Dėkojame visuomenės sveikatos specialistei už bendradarbiavimą ir įgytas žinias apie sveikatą.
Girkalnio bibliotekoje taip pat buvo paminėta ir Pasaulinė knygos diena. Ta proga atvyko Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus vedėja Jolanta Gudeikytė, ji pristatė įvairias lėles ir knygas vaikams. Girkalnio pagrindinės mokyklos 1–2 kl. mokiniai iš arčiau apžiūrėjo knygų lėles ir spėliojo, iš kokios pasakos jos atkeliavo. Neįprastai aprengtos lėlės vaikams davė minčių, kad dar kartą reikia perskaityti spalvotas knygeles ir pamatyti knygų personažų gerąsias ir blogąsias savybes. Dėkojame mokytojoms Jūratei Bružienei, Laimai Macaitienei ir jų padėjėjoms už dalyvavimą edukacijose ir vaikų skatinimą domėtis pasaulio literatūra.
Tikimės ir ateityje į biblioteką pasikviesti daugiau įdomių svečių.

Virginija Šileikienė,
RMMVB Girkalnio filialo bibliotekininkė

Komentarų nėra