Į laiko knygą viskas surašyta

Siųsti Versija spausdinimui

Gegužės 19 dieną Sujainių kaimų bendruomenės namuose skambėjo muzika, buvo skaitomos šviesos ir meilės sklidinos eilės, liejosi gausybė sveikinimo žodžių… Taip buvo paminėta Sujainių bibliotekos 75 metų veikla.
Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie atvyko į gimtadienio šventę, draugams, kurie padėjo įgyvendinti visas sugalvotas mintis. „Ačiū“ tariu Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos direktorės pavaduotojai Danguolei Kasparavičienei ir vyresn. bibliotekininkei Astai Kriščiokaitienei už pasveikinimą ir didžiulį gimtadienio tortą, Paliepių seniūnijos seniūnei Rasai Spurgienei, Sujainių kaimų bendruomenės pirmininkei Ritai Guntarskienei. Esu nepaprastai dėkinga kolegei iš Viduklės vyresn. bibliotekininkei Aušrai Užmedzkienei, kad mūsų šventę pavertėte tobulu renginiu.
Gimtadienio šventėje buvo pristatyta Nijolės Kavaliauskienės knyga „Tas mažas moters pasaulis“, eiles skaitė Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos skaitytojų arbatos klubo „Gijos“ narės ir RRKC mėgėjų teatro ,,Braižas“ aktoriai, nuostabia melodija ir daina visus džiugino RRKC moterų vokalinis tercetas Ligita Matelienė, Jolita Lukonaitienė ir R. Guntarskienė. Renginio metu vyko atvirukų paroda iš N. Kavaliauskienės asmeninės kolekcijos „Švyturių akys įžiebia viltį ir šviesą“. Paroda skirta nuo karo kenčiančiai Ukrainai pagerbti, palaikyti ir Savanorystės metams paminėti.
Paminėti ir pagerbti ištikimiausi bibliotekos skaitytojai, buvę bibliotekininkai ir nuoširdūs, draugiški, prie bibliotekos veiklos prisidedantys socialiniai partneriai: Paliepių seniūnija, RRKC Sujainiuose, Sujainių kaimų bendruomenė, RMMVB skaitytojų arbatos klubas „Gijos“, darbščiųjų moterų būrelis Sujainiuose. Ačiū fotografui Pranui Laurinavičiui už puikiai įamžintas mūsų šventės akimirkas.
Ačiū visiems už dalyvavimą, už dovanas, gražius sveikinimus ir palinkėjimus.
Danelija Laurinavičiūtė,
Sujainių bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

Komentarų nėra