Įgyvendintas projektas jaunimui

Siųsti Versija spausdinimui

Steponkaimyje atviroji erdvė jaunimui veikia jau šešeri metai. Šiais metais bendruomenė taip pat įgyvendino projektą, kurio metu skatino jaunimą atviroje erdvėje užsiimti įvairiomis veiklomis, sudarė galimybes projekte dalyvauti mažiau galimybių turintiems, taip pat jauniems žmonėms iš socialinės rizikos šeimų.
Jaunimas, galėdamas dukart per savaitę nurodytomis valandomis užsukti į jam skirtą erdvę, čia susitinka su bendraamžiais, savanoriais, jaunimo darbuotoju. Lankytojai gali kalbėtis, atsiverti apie asmeninius rūpesčius patikimam žmogui ar pabendrauti per mesendžerį, taip pat nemokamai atsigerti kavos, pasitraukti nuo žalingų įpročių, paprasčiausiai pabūti savimi.
Įgyvendinant projektą buvo suorganizuotos išvykos į kino teatrą, prie kalėdinių eglučių, maudynės ir plaukimas baidarėmis Dubysos upe, įvairūs užsiėmimai, susitikimai, nakvynės. Įdomiose veiklose jaunuoliai mažino susikaupusią įtampą, lavino ištvermę, įgijo verslumo įgūdžių, patenkino pažinimo ir saviraiškos poreikius, prasmingai leido laisvalaikį.
Gruodžio mėnesį, pasibaigus projekto veikloms, atsakingi jaunimo projekto dalyviai suorganizavo susitikimą prie arbatos puodelio, pasidalino rezultatais, aptarė, kas įgyvendinant projektą pavyko, kas nelabai. Išrinkome 3 aktyviausius ir labiausiai savo pagalba išsiskyrusius lankytojus, juos apdovanojome marškinėliais su mūsų erdvės simbolika. Jaunimas planavo ir kitais metais dalyvauti veiklose, skirtose jiems, žadėjo patys rodyti iniciatyvą.
Audronė Stankevičienė,
Steponkaimio kaimų bendruomenės pirmininkė

Komentarų nėra